2737
2734
عنوان

میگن نتایج کنکور تا فردا میاد حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 146 پست
بخون سال اینده دارو یا پزشکی بیاری

این رشته. ها دوست ندارم اصلا 

ادم این رشته ها نیستم ازمون شخصیت دادم و روانشناسی 

درضمن قبول هم نمیشم 

روحیه پشت کنکور بودن رو ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاشق امیدت هستم ولی بد از نر هرکس فرق داره امیدوارم موفق شی

قربونت😂 

من همون فقط امید دارم 

واقعا خراب کردم 

امیدمم بخاطر اینه که کنکور امسال سطح بالا بود و خیلی هستن کسایی که از منم بدتر دادن 

اقلا من نمره منفی سعی کردم نداشته باشم خیلیا کلا نمره منفی میگیرن

عزیزم انشالله موفق باشی 

بیخیال حرف مردم 

من سال ۹۵ کنکور دادم وقتی نتیجه کنکورمو دیدم از صبح تا شب گریه کردم ولی واقعا پشیمون 

تو خداروشکر خانوادت مشکلی ندارن 

همون روانشناسی پیام نور یا آزاد بخون 

به فکر خودت بااش 

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
2731
مدرکشون فرقی نداره اصلا دیگه اونا که بیسواد هستن اینطوری میگن .همش به سطح سواد ربط داره موقع استخدام ...

پس سعی کنم تو دانشگاه تلاش کنم 

به نرت جواب کسایی رو که مسخره ام می کنن چی بدم

بنظرت بهتر از سال اول دادی یا نه؟  بنظرت پشت کنکور موندن بدرد میخوره ؟

از سال اول ک بهتر بود ۱۰۰درصد 

اگر انگیزه داری و میدونی ک واقعا سال اول تلاش نکردی بمون.

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.
عزیزم انشالله موفق باشی  بیخیال حرف مردم  من سال ۹۵ کنکور دادم وقتی نتیجه کنکورمو دیدم ا ...

خانواده ام بیشتر انگار ازم ناامیدن یا میترسم سر کنکور دیوونه شم و  چیزی خیلی ازم توقع داشتن الان همه انتظاراتشون نابود شد

مامانم چون ۲۵ کیلو کم کردم یه ذره اخلاقم بهتر شده و اینا میگه من راضیم و اینا ولی خودم میدونم کلا انگار قید موفقیت درسی منو زدن

از سال اول ک بهتر بود ۱۰۰درصد  اگر انگیزه داری و میدونی ک واقعا سال اول تلاش نکردی بمون.

من امسال کلا تست نزدم😂🥴 

ولی نمی‌دونم برای سال بعد میتونم بخونم یا ن 

آخه شاید عروسی بگیرم برم خونه خودم 😐 

میترسم دیگ نتونم بخونم

2740
پس سعی کنم تو دانشگاه تلاش کنم  به نرت جواب کسایی رو که مسخره ام می کنن چی بدم

دخترعموم سر اینکه سال اول قبول نشدم جقدررررر منو مسخره کرد.ی بار جوریییی ر.یدم بهش جوری قهوه ایش کردم ک دیگه هیچکی تو فامیل اجازه نداره اسم کنکور منو بیاره

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.
پس سعی کنم تو دانشگاه تلاش کنم  به نرت جواب کسایی رو که مسخره ام می کنن چی بدم

به منم گفتن پیام نور بدرد نمیخوره گفتم متاسفانه سطح سواد همه جوری نیست که بخوام توضیح بدم افراد پیام نوری چقدر بالاتر بقیه هستن و از لحاظ اجتماعی و سواد خیلی بهترن😁

تیکر رسیدن به هدفم هست ،درسته من خسته میشم اما جا نمی‌زنم 🥰
به منم گفتن پیام نور بدرد نمیخوره گفتم متاسفانه سطح سواد همه جوری نیست که بخوام توضیح بدم افراد پیام ...

شما پیام نو خوندید

چه رشته

الان شاغلید

میشه توضیح بدید یه ذره

من امسال کلا تست نزدم😂🥴  ولی نمی‌دونم برای سال بعد میتونم بخونم یا ن  آخه شاید عروسی ب ...

اگر تست بزنی قشنگ درسو متوجه میشی.هیچی تست نمیشه واقعا..مبارکت باشه انشاءلله خوشبخت بشی.

بچه های مدرستدن اونایی ک درسشون خوب بود چطوری دادن کنکورو؟

گفتار درماني نرو خيلي كارشون سخته روحيه و توان بالا ميخواد

من روحیه اش رو دارم خیلی هم علاقه دارم اما فکر نکنم بیارم نمیدونم کلا کار با بچه های استثنایی رو دوست دارم اگر روان شناسی برم گرایش کودکان استثنایی میرم

2706