2733
2734
عنوان

میگن نتایج کنکور تا فردا میاد حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 146 پست
چطوری سعی میکنی عوض کنی  احساس میکنم همه رو نامید کردم من توعمرم به جز درس خوندن کار دیگه ای ن ...

ببین با تماااام وجودم درکت میکنم...ولی دیگه ناچاریم هرطور شده از این شرایط بیرون بیابم...دیگه از مهر دانشگاه هست و  خودتو با درسای دانشگاه سرگرم کن و درسای دانشگاتو خوب بخون...برو باشگاه.پیاده روی.کلاسای مختلف...اصلا خونه ای بشین کتاب بخون ...کتاب شجاع باش دختر پیشنهاد میشه با شرایط موجود😊

من از استرس کنکور اینده ام کل بنای زندگیم رو  درس و کنکور بو الان هیچ شدم

منم موندم پشت کنکور ک مثلا رتبه خوب بیارم

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره میشه، رشته ای که دوسداری میخونی، بعد حالا سر فرصت دنبال شغلش میری، جذب آموزش پروش، نهادهای دیگه

با حرف مردم چیکار کنم 

با حرف ادم های نزدیک خالم پسر خاله هام مامانم داداشم

2728
نه برام مهم نیس.توام واست مهم نباشه.حالا دختر بده ام نمیخواد باشی ولی دختر خوبه بودن تو چشم بقیه چ ا ...

خودم میدونم این مشکبه مه بیشتر فکر راضی کردن بقیه ام تا خودم

ببین با تماااام وجودم درکت میکنم...ولی دیگه ناچاریم هرطور شده از این شرایط بیرون بیابم...دیگه از مهر ...

باشگاه میرم باید سعی کنم عوض بشم چون حتی خودمم اینیو که هستم قبول ندارم

2740
ببین با تماااام وجودم درکت میکنم...ولی دیگه ناچاریم هرطور شده از این شرایط بیرون بیابم...دیگه از مهر ...

حتما میخونم 

خیلی خوشحالم اومدی تو تاپپیکم حتما میخونم

کاشکی میشد خانواده من خیلی گیرن نه که دعوا کننا مسخره ات می کنن

😂ای خداااا قربونت بشم😂😂😂 باورم کن فامیلتی همه همینن😂 ...اصلا دیگه به اینا فک نکن...فقط ب خودت فک کن که چیکار کنی بقیشو درست بری