2737
2734
عنوان

اگ برید به یه روخونه میرید تو آب جلو همه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 66 پست
خوابیدن زشته ولی راه رفتن پا تو آب زدن ایرادی نداره

من رفتم و خوابیدم جوری که اب منو با خودش میبرد خدایی خیلی کیف میداد ولی بعدش حس بدی بهم دست داد

.لطفا منو ببخشه هر کی امضامو خوند ...برا ظهور آقامون صلوات بفرست....
اره منم رفتم و کلی حال کردم تازه با شوهرمم بودم ولی بعدش حس خوبی نداشتم حس کردم خدا ازم راضی نیست با ...

وااا مگه چیکار کزدی؟؟ اتفاقا خدا دوست داره بندهاش شاد باشن بزای همین پوشیدن رنگ سیاه مکروه فورای چرت نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به جوش داره ما دقیقا روزای تعطیل میریم کنار رودخونه وهر دفعه هم یه جا میشینیم ولی بعضی مواقع ح ...

موقعیت جور بود همه مردم میرفتن تو آب زنا هم میرفتن 

.لطفا منو ببخشه هر کی امضامو خوند ...برا ظهور آقامون صلوات بفرست....
2731

من رفتم و میرم سعی میکنم لباسی بپوشم که وقتی خیس شد بدن نما نباشه .

یه بار رفتم تو آب وقتی در اومدم لباس زیر و هم و معلوم بود شد برام درس عبرت ترجیحا رنگ مشکی باشه که خط ها معلوم نباشه

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
واس مردا که نگاه میکردن

اینکار ها متاسفانه فرهنگ پایینه و اقایون زوم می کنن روش ... نگاه که می کنن .. معذب میشی ِ. خوب سری بعد دیگه نخواب رو اب ....چون به نظر من هم وجه خوبی نداره

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
موقعیت جور بود همه مردم میرفتن تو آب زنا هم میرفتن 

خوب دیگه وقتی همه رفتنو موقعیت جور بوده دیگه پرسیدن داره .نکنه فک کردید از میون این همه آدمو زن تورو نشون میدن میگند چقد کارش زشته

2738

بستگی داره به خودت عقایدت کسی که باهاش میری اونجا

مثلا من اگه با داداشم برم و عمق آب هم زیاد نباشه میرم

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
اره منم رفتم و کلی حال کردم تازه با شوهرمم بودم ولی بعدش حس خوبی نداشتم حس کردم خدا ازم راضی نیست با ...

نه عزیزم

در این حد که تو آب راه بری و یکم آب بازی بکنین که خیلی جلب توجه نکنیم، اصلا ایرادی نداره

نمیخواین که بریم زیر آب و بیام بیرون و جیغ بنفش بکشیم که

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴

من میگم نظر بقیه هم محترم

به نظرم راه رفتن و پا زدن مشکلی نداره اما مثلا خوابیدن چون بعدش لباس کاملا خیس مبشه و بدن نما کمی خارج از عرفه..حالا اگر چیزی باشه سریع بندازن رو خودشون هم یک چیزی

الا بذکر الله تطمئن القلوب❤ماشاءالله
چرا زشته بدنمو  به نمایش نمیزارم حتی با لباس  (خیس که بشه کاملا بدن نماس)بعدشم اینکه&nbs ...

عقده ای ؟ چه بد صحبت میکنی

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 

من آب می بینم اختیارمو از دست میدم... میخواد جوب باشه میخواد دریا یا رودخونه....

تازه چادری ام و برام سخت تره..‌‌‌‌...

دریا میرم تا وسطش باچادر میرم شوهرم میاد ازم میگیره میبره ساحل....

ولیزچون سختم بود یه مانتو گشاد گیر آوردم الان با اون میرم...

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2706