2737
2739
عنوان

اگ برید به یه روخونه میرید تو آب جلو همه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 66 پست

منم جای شما بودم عذاب وجدان می‌گرفتم اگه بعد خیس شدن لباسم به بدنم بچسبه و مشخص باشه این نشونه حیای شماست ولی دیگه ناراحت نباش این دفعه رفتی اگه جای شلوغی بود این کارو نکن برید جای خلوت و راحت باشید

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم رفتم و کلی حال کردم تازه با شوهرمم بودم ولی بعدش حس خوبی نداشتم حس کردم خدا ازم راضی نیست با ...

😂 اینقدر در گوشمون خوندن خدا ناراحت میشه عذاب میده 

هر وقت‌خوش میگذره همین فکر و میکنیم

ذهنتو عوض کن 

خدا خداست آدم که نیست چشم دیدن خوشی کسی و نداشته باشه

کاربر قدیمی ام 🍭
2728
من آب می بینم اختیارمو از دست میدم... میخواد جوب باشه میخواد دریا یا رودخونه.... تازه چادری ام و ...

خخخخ 

.لطفا منو ببخشه هر کی امضامو خوند ...برا ظهور آقامون صلوات بفرست....
من رفتم و خوابیدم جوری که اب منو با خودش میبرد خدایی خیلی کیف میداد ولی بعدش حس بدی بهم دست داد

😐😐😐😐

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2740

میرم بقیه برام مهم نیستن

با شلوار و تیشرت میرم

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
من آب می بینم اختیارمو از دست میدم... میخواد جوب باشه میخواد دریا یا رودخونه.... تازه چادری ام و ...

منم مثل شما هستم عزیزم

قبلا خیلی خجالت میکشیدم و همش مینشستم

الان که 30 سالم شده، فهمیدم دنیا 2روزه

تفریحم رو بدون جلف بازی میکنم

تاب بازی باشه، ماشین سواری تو شهر بازی، آب بازی و... 😂😂😂

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴

پاهامونو بزنیم بالا بریم تو آب آره ولی دیگه بخوابیم و این کارها نه زشته جای شلوغ همه مردها نگاه میکنن

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
اره منم رفتم و کلی حال کردم تازه با شوهرمم بودم ولی بعدش حس خوبی نداشتم حس کردم خدا ازم راضی نیست با ...

خدا راضی نیست شاد باشی؟بیچاره خدا چه 0یزایی رو بهش نسبت میدیم

چرا زشته بدنمو  به نمایش نمیزارم حتی با لباس  (خیس که بشه کاملا بدن نماس)بعدشم اینکه&nbs ...

نه والااب کجادیدیم طبقه پایین ویلامون استخرداریم مگه؟

وزن اولیه۱۰۶☠️بعدزایمان۹۶🤨بارژیم۸۳😉الان۸۲🫠هدف اول۷۹.۹😍هدف دوم۷۷😍😍هدف سوم۷۵😍😍😍هدف آخر۶۸کیلوگرم🤩🤩فعلا۷۷وخورده ای🥲یکم دیگه این امضاموعوض میکنم.........گفته بودم یکم دیگه امضاموعوض میکنم وزن۱۴بهمن۱۴۰۲ ۷۵کیلو😍😍😍😍😍پیش بسوی ۶۸کیلو🤭😘😘😍😍😍😍
2706