2733
2734

تازه زایمان کردم یه یک سالیه خرید نرفتم برا عروسی خواهر لباس شیک و ارایشگاه و کفش و ... چقد پول لازمه ؟ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هزینه لباس و ارایشگاه تو شهرتون و رنگ مو، شاباش، کادو که اونم بستگی داره به رسمتون

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
عه راستی باید کادو هم بدی،۳😐🤦‍♂️

وای اره 

کادو رو کاری ندارم شوهرم مبده ولی واسه لباس من شاید خسیسی کنه یا اگه بخوام ارایشگاه گرون بر شاید نده واسه همین میخوام خودم پس انداز کنم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
میخوام خیلی شیک باشم دارم پول جمع میکنم برا چند ماه دیگه فعلا یک تومن دارم فک کنم دوتومن فقط لباس بش ...

خب اگه میخوای خیلی شیک باشی برو رو مرز ۵ میلیون من واقعا حداقل حساب کردم شد ۳ الان یه کفش شیک بخوای بگیری بالای ۵۰۰ هست ارایشگاه هم نزدیک یک اگه رنگ مو هم بخوای که هزینش جداس لباس هم که هنه قیمتی هست

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706