2737
2739
عنوان

برای یه عروسی رفتن چقد پول نیاز هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 41 پست
وای نه تابلوعه

نه پوستیژای خوب با موی طبیعی هیچ فرقی نداره

نه از این الکیا

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ازکجامیخوای بگیری منم استرس دادی انشالله چندماه دیگه عقد داداشمه انشالله موندم برامحضر و جشنش چیک ...

منم دوس دارم همه چیم خوب پیش بره 

شانزه لیزه رو میرم ونک شاید برم اخه دوقلوهم دارم سخته بذارم پیش کسی ولی اگه پیچ خوبی باشه نتی خرید میکنم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اره دقیقا . شاباش خیلی باید بدم ما خانواده نزدیک مدام شاباش میده ولی من دغدغم فقط لباس و ارایشگا ...

اره اون یه تومن برای خرجای یهویی خیلی مهمه

عزیزم موهات چقدر هست؟؟؟ بنظرم اکستنشن لازم نیست، آرایشگرا با هر مویی شنیون میکنن... اگر میخوای تغییر کنی رنگ مو و یه لایت قشنگ کافیه

لباست بیشتر از همه چی مرکز توجه میشه، هم به مدلش دقت کن، هم رنگش... راستی چون تازه زایمان کردی، حتما ورزش کن تا بدنت رو فرم بیاد

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
اره اون یه تومن برای خرجای یهویی خیلی مهمه عزیزم موهات چقدر هست؟؟؟ بنظرم اکستنشن لازم نیست ...

موهام از گردنم اویزون میشه تا رو شونه . البته سه ماه دیگست عروسیش 

وای اره شکمم اصلا جمع نشده هی هم دارم چاق میشم نمیدونم چیکار کنم اخه با دوقلو واقعا وقت ورزش ندارم رژیم هم نمیتونم چون باید انرژی داشته باشم به بچه هام برسم اولویتم بچه هامه فقط خداکمک کنه لاغر بشم 😄😂

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2728
موهام از گردنم اویزون میشه تا رو شونه . البته سه ماه دیگست عروسیش  وای اره شکمم اصلا جمع نشده ...

خب پس اکستنشن رو فعلا بیخیال شو، موهای خودت خوبه🙂

ببین تلاشتو بکن برای ورزش، اگر نشد فدای سرت... بچه هات مهم‌ترن

نهایتا یه گن خوب هم میخری که از زیر سینه تا بالای زانو باشه

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
خب پس اکستنشن رو فعلا بیخیال شو، موهای خودت خوبه🙂 ببین تلاشتو بکن برای ورزش، اگر نشد فدای سر ...

اره سعیمو میکنم وقت ازاد کنم برا ورزش . ۰ون اندام واقعا مهمه

حلقه هم شکم منو خوب جمع میکنه قبل از بارداریم کارم حلقه زدن بود 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
رنگ هم اصلا نمیدونم چه رنگ لباسی بگیرم چه رنگی شیکه؟ 

به سلیقه خودت بستگی داره

خییییلی روشن نباشه که مثل عروس نشی

خییییلی تیره هم نباشه که جلوه نداشته باشه

من شخصا صورتی هم نمیپسندم، این چند سال اخیر همه‌ی اطرافیان عروس و داماد همین رنگی بودن🤣🤣

من دو سال پیش برای عروسی برادر شوهرم لباس ساتن کاربندی گرفتم(چون ژپون داشت، نمی‌خواستم روشن باشه)

2738
به سلیقه خودت بستگی داره خییییلی روشن نباشه که مثل عروس نشی خییییلی تیره هم نباشه که جلوه نداشت ...

اره کاربنی هم خیلی قشنگ میشه قرمز هم خوشگل میشه 

منم صورتی بدم میاد من اول میخواستم با بچه هام ست مادر دختری بزنم ولی بعد دیدم شاید خز بشه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اره کاربنی هم خیلی قشنگ میشه قرمز هم خوشگل میشه  منم صورتی بدم میاد من اول میخواستم با بچه هام ...

خیلی خوبه که😍

ولی یه مشکلی هست، پیدا کردن لباس ست سخته... تو انتخاب مدل دستتو می‌بنده ‌‌‌‌‌...همین که همرنگ باشند کافیه، اول برای خودت بخر، برای بچه ها راحتتر لباس پیدا میشه

خیلی خوبه که😍 ولی یه مشکلی هست، پیدا کردن لباس ست سخته... تو انتخاب مدل دستتو می‌بنده ‌‌‌‌‌. ...

اره همین کارو باید بکنم اول برا خودم پیدا کنم اگه شد با بچه ها یه جوری ست بشم یا رنگ یا مدل  

ولی رنگ فک کنم بهتره چون من میخوام پوشیده بگیرم که همش وسط باشم 😄 ولی واسه بچه نمیشه پوشیده گرفت 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اره همین کارو باید بکنم اول برا خودم پیدا کنم اگه شد با بچه ها یه جوری ست بشم یا رنگ یا مدل   ...

لباس بچه ها باید راحت باشه، وسط مجلس کلافه بشن مجبور میشی لباس خونگی تنشون کنی 😅😅