2737
2734
عنوان

من تازه چند روزه فهمیدم باردارم اما انقدر تنبل و بی حال شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 61 پست

هفته های اول بخاطر اینکه جنین احتیاج به خون رسانی بیشتر داره و بدن مادر هنوز خون کافی تولید نکرده هم بی حالی طبیعیه هم احتمالا لرز شدید حین خواب رو تجربه می‌کنی به مرور خوب میشی معمولا تهش تا سه ماه اول اینجوریه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه پدر مادرم فوت شدن .خواهرمم قطع رابطه هست باهام.خیلی غصه میخورم کسی رو ندارم.

عزیزم ببخش نمیدونستم

روحشون شاد 💐

اشکال نداره، من خیلیا دیدم خانوادشون هستن ولی محلشون نمیدن برا کمک تو اینجور شرایط، اون دردش بیشتره و ادم بدتر حس تنهایی داره

هفته های اول بخاطر اینکه جنین احتیاج به خون رسانی بیشتر داره و بدن مادر هنوز خون کافی تولید نکرده هم ...

سلام 

من تو هفته 14 هنوز گاهی تو خواب میلرزه بدنم، چیکار میشه کرد ک رفع بشه؟ برا جنین ضرر نداره؟ 

2731

استارتر میتونی هروقت تو طول روز تونستی بلند بشی کلی آب و خوراکی و اینجور چیزا اطرافت بذاری 

میوه، مغزیجات، کیک و اینجور چیزا اگه ضعف بهت دست داد و غذا اون لحظه نبود حداقل جلوی ضعفت رو بگیری و نیاز نباشه همش بلند شی از جات

بعد اگه همسرت میتونه از بیرون غذا بگیره برات، یا یکبار هرطور شده بلند شو به مقدار زیاذ غذا بپز برا چند وعدت، هرچند غذای مونده زیاد جالب نیست ولی از هیچی بهتره 

و درنهایت از همسرت بخواه تو کارای خونه بهت کمک بده تا این دوران بگذره 

منم تا زمانی ک بی بی چک بزنم ، بدنبودم ، فقط افت فشار داشتم گاهی .

ازوقتی بی بی زدم ومثبت شد ، هم اشتهام کم شد ،هم دیگ نتوتستم غذا بخورم  یا بپزم،همم دیگ نمیتونستم وقتی نشستم ازجام پاشم ی حس سنگینی داشتم ، نمیتونستم پله بالا پایین برم .

دیگ نمیدونم تلقین بود یاچی

2740
منم تا زمانی ک بی بی چک بزنم ، بدنبودم ، فقط افت فشار داشتم گاهی . ازوقتی بی بی زدم ومثبت شد ، هم ا ...

نه تلقین نیست .بالاخره یه چیز جدیدی تو بدنمون اتفاق افتاده و داره از بدنمون تغذیه میکنه .انگار  قدرت یه ادمو تقسیم بر ۲ کنی.مجبوریم تحمل کنیم دوستم.🤗

کارخاصی کردی ک شدی؟من اسیب دیدگی رحم دارم اخه

نه عزیزم خدا خواست من تنبلی شدید دارم اصلا چندماهه یه بار پری میشدم شش ماه فقط اچ سی جی کلومیفن دگزا لتروزول و همه اینا مصرف کردم ولی نشد ولش کردم دکترم نمیرفتم یهو خود به خود شد