2737
2734
عنوان

از خدا میخوام این لحظه واسه هیچکس پیش نیاد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 8456 بازدید | 220 پست
حس میکنم خودتم اونقد دوسش نداری وگرنه هرجور شده پای عشقت وایمیسادی

الان پس چیکار کردم؟ من وایسادم پاش به بهای خورد شدن و شکستنم جلوی همه

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
یکی از دوستام خانواده پسر راضی نبودن رفتن پول دادن به مشاور ک بگه به درد هم نمیخورید و از هم جدا بشن ...

عزیزم ما هم احتمال این اتفاق و میدیم🙂😔

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی تو الان بزرگ ترین مشکلت خانوادته،راضیشون کن یه مشاور دیگه هم برید بعد تصمیم بگیر

عزیزم سعی دارم میکنم اما دیدی که تا آدم ها حرفشون یکی میشه و انعطاف ناپذیر میشن چقدر سخته نظرشونو تغیر داد

2731
عزیزم سعی دارم میکنم اما دیدی که تا آدم ها حرفشون یکی میشه و انعطاف ناپذیر میشن چقدر سخته نظرشونو تغ ...

یه مدت خیلی سخت نگیر تا بیشتر از این لج نکردن

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
یه مدت خیلی سخت نگیر تا بیشتر از این لج نکردن

خودمم همین قصد و دارم اما خودشون تو حرف هاشون میگن بزارین زمان بگذره نسبت بهم سرد میشین😔

خودمم همین قصد و دارم اما خودشون تو حرف هاشون میگن بزارین زمان بگذره نسبت بهم سرد میشین😔

بزار بگن،اگه همو دوست داشته باشین سرد نمیشین

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2740
بزار بگن،اگه همو دوست داشته باشین سرد نمیشین

عزیزم این یه طرف ماجراست اگه بعد از گذر زمان دوباره مطرح کردن و اینبار اصلاو ابدا راضی نشدن چی؟ متاسفانه تو اقوام این مدلی زیاد دیدم گذاشتن آبا از آسیاب بیوفته بعدم دیگه نزاشتن ازدواج سر بگیره 

عزیزم این یه طرف ماجراست اگه بعد از گذر زمان دوباره مطرح کردن و اینبار اصلاو ابدا راضی نشدن چی؟ متاس ...

همین فردا بدون اینکه خانوادت بفهمن وقت مشاور بگیر و با عشقت برو، اگه اون مشاور هم گفت مناسب هم نیستید،بهم بزن