2737
2734
عنوان

از خدا میخوام این لحظه واسه هیچکس پیش نیاد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 8456 بازدید | 220 پست
اگه دوسش داری قاطعانه به خانوادت بگو این تصمیمیه که خودت باید بگیری

اونا خوب میدونن ما چقدر همو میخوایم اما همش میگن میگذره میره پی کارش و از سرتون میوفته و این حرفا 

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
اونا خوب میدونن ما چقدر همو میخوایم اما همش میگن میگذره میره پی کارش و از سرتون میوفته و این حرفا&nb ...

چندسالته؟

من خودم با مخالفت خانوادم ازدواج کردم و الان خوشبختم چون بنطرم هیچی مث عشق قوی نیست

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندسالته؟ من خودم با مخالفت خانوادم ازدواج کردم و الان خوشبختم چون بنطرم هیچی مث عشق قوی نیست

یک ماه پیش ۱۸ سالم تموم شد و اینکه ما جایی زندگی میکنیم که ازدواج زود رسمه و دخترا از ۱۷ و۱۸ ازدواج میکنن

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
یک ماه پیش ۱۸ سالم تموم شد و اینکه ما جایی زندگی میکنیم که ازدواج زود رسمه و دخترا از ۱۷ و۱۸ ازدواج ...

خب بازم هنوز سنت کمه خانوادت فکر میکنن شاید انتخابت عاقلانه نبوده

کاش عشقت یکم دیرتر میومد خواستگاریت

2728
عزیزم مشاور تا جلسه ی سوم به ما گفت که اوکی هستین و خیلی اخلاق هاتون پر ریسک نیست اما به محض اینکه آ ...

اگه مشکلی باهم نداشتین چی شد رفتین مشاوره؟ اصولا وضع که وخیم باشه میرن! اصلا اگه میخواستی حرفشو گوش نکنی چرا رفتی؟! جای دیگه هم برین درموردتون نظر بدن

خب بازم هنوز سنت کمه خانوادت فکر میکنن شاید انتخابت عاقلانه نبوده کاش عشقت یکم دیرتر میومد خواستگار ...

اخه نگا سنم یه بهونس واسشون وگرنه عشقم بخاطر خواستگار هایی که داشتم اومد جلو 

اگه مشکلی باهم نداشتین چی شد رفتین مشاوره؟ اصولا وضع که وخیم باشه میرن! اصلا اگه میخواستی حرفشو گوش ...

بخاطر اصرار پدرم چون میگفت باید برین مشاوره تا من راضی بشم

برررروبذارکناراین مسخره بازیاروعزیزم مشاورچیه؟؟!!!همین کاراروکردین ک اینقدزندگیابدشده اینقدتوقعات زی ...

خوشبخت نبودن، تعریفی از زندگی خوب نداشتن،همینکه هر روز هفته رو کتک نمی‌خوردن میگفتن خوشبختیم،طلاق هم که اه و پیف بوده

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2740

اسی تو الان بزرگ ترین مشکلت خانوادته،راضیشون کن یه مشاور دیگه هم برید بعد تصمیم بگیر

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
اخه نگا سنم یه بهونس واسشون وگرنه عشقم بخاطر خواستگار هایی که داشتم اومد جلو 

حس میکنم خودتم اونقد دوسش نداری وگرنه هرجور شده پای عشقت وایمیسادی

از کجا میدونی همون خونوادت مشاورو قانع نکردن به ن گفتن به شما؟

متاسفانه به این مسئله شک کردیم