2733
2734
عنوان

این حرف درسته یا نه؟ درباره مقایسه سبک زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 18 پست
اول به من بگو که چرا یه خانم باید همچین حرف مخربی بزنه ؟ اطرافیان من گروکشی مالی ندارند یا با تفاه ...

مثلا خانوم بگه درامدم مال خودمه ولی کل کارای خونه هم انجام بده در این صورت مرد کارمند دوس داره ک خانومش کار کنه و بار مالی رو دوش شوهر باشه ولی ب جاش کار خونه نکنه یا اینکه مرد کارمند بیشتر ب فکر اینه ک ی منبع درامد اضافه شه و خودش ب تنهایی نمیتونه تامین کنه و اینکه خانوم تو جامعه باشه و از درسش استفاده کنه دلایل فرعیه واسش؟

مثلا خانوم بگه درامدم مال خودمه ولی کل کارای خونه هم انجام بده در این صورت مرد کارمند دوس داره ک خان ...

عزیزم شما تعریف درستی از ازدواج ، مشارکت ، کارمندبودن و این چیزا ندارید 

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما تعریف درستی از ازدواج ، مشارکت ، کارمندبودن و این چیزا ندارید 

ببینید تو کشورای دیگه درست زن و مرد باهم خرج زندگیو میدن و تقسیم وظابف میکنن و خانوما حقوق برابر دارن ازادی پوشش دارن 

شما تاپیک قبلتون درباره بکارت گفتید ک بهتره دخترا از کاپ استفاده نکنن 

ب نظر شما این منصفانس ک تو ایران ی اقا توقع داشته باشه خانومش باکره باشه نصف خرج زندگی هم بده؟

ببینید تو کشورای دیگه درست زن و مرد باهم خرج زندگیو میدن و تقسیم وظابف میکنن و خانوما حقوق برابر دار ...

نه منصفانه نیست ولی انتخاب خود خانم ها اینه 

کور که نیستیم میتونیم همچین مردی انتخاب نکنیم 

😁
2731