2733
2739
عنوان

اینجا مطلقه داریم؟

185 بازدید | 20 پست

بچه ها چرا اینقدر حس بدیه 

گاهی میشینیم باورمون نمیشه 

گاهی میگیم چرا اینطور شد 

بالاخره همه رو زندگیشون حساسن

در ضمن من الان حال روحیم عالیه و برگشته 

فقط میخوام ببینم کسی هست 

کم پیدا میشه 

بالاخره ی نوع شکسته دیگه حق داری ناراحت بشی ولی دیگه گذشته و برنمیگرده قوی تر از قبل زندگیتو بساز

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اتفاقا الان تا پیک زدم در این مورد https://www.ninisite.com/discussion/topic/6913178/چقدر-سخته-انت ...

یعنی دوبارحداشدی؟

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2738
منم ...تازه طلاق گرفتم...فقط شش ماه زندگی کردم... خدا میدونه چه عذاب هایی اون شش ماه داد...‌‌

چقد سخت..چکارا میکرد؟قبل از ازدواج خودشو نشون نداده بود؟

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
چقد سخت..چکارا میکرد؟قبل از ازدواج خودشو نشون نداده بود؟

نه...خودش و مومن و مذهبی جا زده بود....بعدش فهمیدم یه هرزه به تمام معناس...آنقدر به دخترا و اندامشون نگاه می‌کرد...بهم میگفت زن میخواد صیغه کنه...دوست دختر قبلیش و میخواد...پولامم بالا کشید

نه...خودش و مومن و مذهبی جا زده بود....بعدش فهمیدم یه هرزه به تمام معناس...آنقدر به دخترا و اندامشون ...

ای وااای چه قدر...خداروشکر راحت شدی ..😔

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
2706