2737
2734
عنوان

مادرشوهر شما هم اینجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 86 پست
ازینکه ی هویی اخلاق شوهرم عوض میشه.اصلا اهل گیر دادن یا غر زدن یا کلا حال گیری نیست ولی ی هویی پیله ...

خخخخ چ جالب..بگو این دفعه ب پشه میگم وقت قبلی بگیره ک توهم ببیننیش.

ولی کلا میگن ب دعا و جادو اعتقاد نداشته باشی نمیگیره ..

فکر می کنم تو وجود اکثر مادرشوهر ها هست مخصوصا اگه تو جوانی گیر یه مادرشوهر بد یا شوهر بی عاطفه افتاده باشن خیلی بدتر بروز می دن مادرشوهر من تحصیلکرده هست ندیدم چیزی بگه اما یه جوری نگاه می کنه حس می کنم براش خوشایند نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهرمن همش دنبال یه راهی هست حسادت منو تحریک کنه

از طریق خوده شوهرم

مثلا از عمه شوهرم بدش میاد چون اهل مهمونی گرفتن و خوش گذرونی هست

و عمه شوهرم خیلی مارو دوست داره خیلی احترام بهمون میذاره مهمونی هاش مارو دعوت میکنه 

بعد مادرشوهرم واسه اینکه ما نریم میگه پسرمو نبر مهمونی این زنیکه دوستاش میوفتن پای شوهرت 

یبار دیگه هم رفته بودیم در خونشون مستاجرش یه زن پلنگ مانند بود گفت وای خوبه پسرم نیومد وگرنه بهش نخ میداد 

یبار دیگه هم، شوهرم ثبت نام کرده بود کلاس اتو کد بخاطر کرونا آنلاین شد کلاسش بعد من کنارش نشسته بودم دیدم تو کلاسه همش دختر هستن شوهر من تنها پسر هست

من به شوخی گفتم خوب که انلاین شد همش دخترن

مادرشوهرم گفت نه اینجوری یاد نمیگیره حتما باید حضوری بشه به شوهرم گفت نرو تا حضوریش کنن 

بعد پوزخند بهم زد

کلا یه حالتیه من میفهمم از روی عقده حرف میزنه

مادر همسرم خدا رو شکر اخلاقشون خیلی خوبه و با محبت هستند اما اکثر خانم های مسن چون زمان خودشون اینطو ...

45 سالشه همچین پیر نیس تازه خیلی امروزیم هس مثلا

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️
2731
واقعا؟؟؟ از کجا میدونی طلسم میکنه؟؟ و اینکه چیکار کردیی باطل شدن😕

به دوستمون گفتم ازونجایی که اخلاق شوهرم عوض میشه.البته همش فقط این نیست.خوابای ترسناک یا بختک افتادن تو خواب یا خوابای +۱۸ هم نشانه طلسمه.و اینکه موکلش میاد توی خونمون گاهی سایه میبینم گاهی صدا میشنوم.... فقط قرآن میخونم تا دور بشن موکلا

مادرشوهر من تو عقد بهم پیله کرده بودچرا نمیزاری پسرم بهت دست بزنه؟!!!!😐😐😐😐خداااااا شاهدههههههههه مادر شوهرم نمیتونه راه بره ولی از اینور خونه به اونور خونه پشت من میدووووویییییدددددددد 😐😐😐😐نمیدونستم پاچشو بگیرم ؟بخندم؟گریه کنم؟

حالا ما که همه کار تو عقد میکردیم🤣🤣🤣🤣ولی شوهرم رفته بود گفته بود زنم نمیزاره بهش دست بزنم🤣🤣🤣🤣

2738
خخخخ چ جالب..بگو این دفعه ب پشه میگم وقت قبلی بگیره ک توهم ببیننیش. ولی کلا میگن ب دعا و جادو اعتقا ...

اصلا با جمله دومت موافق نیستم چون هیچکی به اندازه خودم بی اعتقاد نبود به این مساعل.بس که تو این چند ساله اثرات شدیدشو تو زندگیم دیدم الان به شدت بهش اعتقاد دارم

همه نه ولى اكثراً همينن.  به شوهرم گاهى ميگم كه انگار من هووى خواهراتم و جارىِ مادرت.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

به نظر من دست خودشون نیست مقصر شوهرشونه که از اینکارا بلد نیست و همینطور خودشون که تمام زندگیشونو وقف بچه کردن به نظرم حسرت میخورن   و گناه دارن بیشتر من خودم برا همین یه بچه میخوام تا حسابی جوونم به خودم برسم و خوش باشم بعد حسرت نخورم جوونیم همش پای بچه داری گذشت همیشه به همسرمم یاد دادم اولویت منم بعد پسرمون یعنی هر چی بخوام فراهم کنه بعد برا پسرمون پس انداز کنه.از نظر محبت هم من اولویت باشم براش.😊

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
😅🤭🤭🤭 چرا اینجورین واقن

نمیدونم 🤣🤣🤣🤣هر چی هست مادر شوهر من باعث میشه در عین این رفتار هاش  حرص بخورم ولی وقتی با مامانم میشینیم غیبت میکنیم کلی بخندیم🤣🤣🤣🤣

به شوهرت بگو جلو اون کمی مراعات وگرنه زندگیت رو از ریشه میسوزونه .  والا من به مادرشوهرم حسودی ...

شوهر منم خیلی هوای مامانشو داره مثلن همین امروز صب گفتم پاشیم بریم کله پزی مادرشوهرم گف نمیام خودتون برین منو شوهرمم رفتیم گرفتیم اومدیم خونه خوردیم شوهرم هرچی گوشت بود مینداخت تو ظرف مامانش قسمتای بدشو نگه داشتن برا من خیلی ناراحت شدم ولی ب زبون نیاوردم گفتم اگ بگم میگ حسودی میکنه

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️
2706