2733
2734
مهر ایران هر چقد بزاری ۶ ماه بمونه همونقدر بهت میده با ۲درصد سود  مثلا اگه ۵۰ بزاری ۶ ماه بمون ...

من سوداشو میگم بانک مهر ایران خوبه؟؟؟

اونشو نفهمیدم گفتی ۶ماه بزاری چقدر میده؟؟

اگ ۵۰بدی چی اینارو نفهمیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سوداشو میگم بانک مهر ایران خوبه؟؟؟ اونشو نفهمیدم گفتی ۶ماه بزاری چقدر میده؟؟ اگ ۵۰بدی چی اینارو ...

۵۰ بزاری ۶ ماه بعد ۵۰ تومن خودتو میده به علاوه ی ۵۰ میلیون وام یا سود دو درصد.

اگه ۶ ماه سپرده کنی ۱۲ ماهه باید پس بدی 

اگه یکسال سپرده کنی ۲۴ ماهه باید پس بدی

2731

من خودم بانک شهر میزارم سودش از همه جا بیشتره و مطمئنه ولی مامانم بانک کوثر گذاشت بیستو پنج بود فک کنم سال بعد ۱۸رفت روش هرماهمدبهش سود میداد بین یک تا یکونیم متغیر بود. برو بپرس بانک کوثر

۵۰ بزاری ۶ ماه بعد ۵۰ تومن خودتو میده به علاوه ی ۵۰ میلیون وام یا سود دو درصد. اگه ۶ ماه سپرده کنی ...

اون ۵۰میلیون وام دیگ ک میدن خوبه یا بد

من شاعل نیستم نیمتونم وام دومی ۵۰رو بدم باید دوباره بزازم بانک

ببین توروخدا کمکم کن من شاعل نیستم این ۵۰رو چیکاد کنم سود کنم

2738
نزار بانک بابا  باهاش خرید فروش کن طلا هرچی چون بانک گذاشتن حیف لانک اگر دیگه نمیخای کار کنی ...

چه طرز فکر اشتباهی داری 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
اون ۵۰میلیون وام دیگ ک میدن خوبه یا بد من شاعل نیستم نیمتونم وام دومی ۵۰رو بدم باید دوباره بزازم با ...

ببین بانک های قرض الحسنه بزار . بانک رسالت قرض الحسنه هست . ۴ درصد فقط کارمزد داره . اصلا سود نداره

چه طرز فکر اشتباهی داری 

چطور   

نکنه کارمند بانک هستین خواهر

هرکی یه جور ه من نمیزارم بانک گفتم نظرم بدم😂😂

بری بزاری بانک که جی بشه یه چی بخر که قیمت بره روش ما یه زمین خریدیم 300 میلیون الان شده 800 میلیون خوب بانک کجا این کجا 

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
چطور     نکنه کارمند بانک هستین خواهر هرکی یه جور ه من نمیزارم بانک گفتم نظرم بدم😂 ...

منم تو دوسال  تونستم چن تا وام بگیرم   و باهاش چیزی بخرم . ۳۰۰ میلیون و چطور بدست اوردی .  پول جم کردی . وگرنه با حقوق ۶ . ۷ میلیون  چن سال طول میکشه پول جم کنی  باید وام بگیری چیزی بخری 

2706