2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهر ایران هر چقد بزاری ۶ ماه بمونه همونقدر بهت میده با ۲درصد سود 

مثلا اگه ۵۰ بزاری ۶ ماه بمونه ۶ ماه بعد بهت ۵۰ وام میده +پول خودت.

اگه ۶ ماه بمونه تو حساب ۱۲ ماهه باید پس بدی اگه یکسال بمونه تو حساب ۲۴ ماهه

2728

نزار بانک بابا 

باهاش خرید فروش کن طلا هرچی چون بانک گذاشتن حیف

لانک اگر دیگه نمیخای کار کنی و غیره 2 یا 3 میلیارد بزار کلی سود بگیر در ماه😐

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
مهر ایران هر چقد بزاری ۶ ماه بمونه همونقدر بهت میده با ۲درصد سود  مثلا اگه ۵۰ بزاری ۶ ماه بمون ...

قسطش چطوریه اگه ۶ماه بزاریم؟

گل پسرم نمیدونی چه حالی دارم وقتی هرروز رو میریم جلوتر.نمیدونی چطوری روزا رو میشمارم.من و داداشی و بابایی خیلی دوست داریم ببینیمت.داداشی هرروز میاد شکمم رو بوس میکنه میگه برا داداشیم.😍خیلی دوستت داریم عزیزدل مامانی😘😘.امروز ۱۰تیر ۱۴۰۰ هست.عاشقتم گل پسرم.😍😘😘😍زایمان کردم.تیکر تولد یک سالگی گل پسرمه.😍😘
2738
قسطش چطوریه اگه ۶ماه بزاریم؟

بستگی داره چقد بزاری اگه ۱۰ میلیون بزاری ده تومن وام میدن به علاوه ی پول خودت 

۶ ماه میمونه 

۱۲ ماهه پس میدی با سود دو درصد 

میشه ماهی یه تومن تقریبا 

ولی ۲۴ ماهه میشه ماهی ۵۰۰ تومن

بستگی داره چقد بزاری اگه ۱۰ میلیون بزاری ده تومن وام میدن به علاوه ی پول خودت  ۶ ماه میمونه&nb ...

مرسی عزیزم یعنی ۶ماهه باید تویکسال تسویه بشه .

گل پسرم نمیدونی چه حالی دارم وقتی هرروز رو میریم جلوتر.نمیدونی چطوری روزا رو میشمارم.من و داداشی و بابایی خیلی دوست داریم ببینیمت.داداشی هرروز میاد شکمم رو بوس میکنه میگه برا داداشیم.😍خیلی دوستت داریم عزیزدل مامانی😘😘.امروز ۱۰تیر ۱۴۰۰ هست.عاشقتم گل پسرم.😍😘😘😍زایمان کردم.تیکر تولد یک سالگی گل پسرمه.😍😘
2706