2733
2739
عنوان

میخام گوشتارو پس بفرستم بنظرتون کار درستیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 170 پست
من خیلی عذاب میکشم... هی هم میخوام بگذرم بخاطر خدا ولی وقتی کاراشون و مرور میکنم نمیتونم تو یه دو ...

نگذر چون توهین به خودته خودخوری میکنی وقتی میگذری وقتی باز ادامه بدن میگی ای کاش نمیگذشتم ... هزار بار این اتفاق افتاده برام ... ولی این سری قشنگ کینه نفرت حس میکنم تو خودم چون این سری خودم درمیون نبود ...که بگذرم 

واقعنا. این چند روز بییشر تاپیکا سر یه تیکه گوشت بوده.اونم قربونی پدرشوهر.از خانواده خودشون اتقدر ت ...

بله واقعا و اینجاست که آدم شدیدا درک میکنه که چرا بهمون میگن جهان سومی 😑😑

وقتی سطح دغدغه وفکر بعضیا یه تیکه گوشت هست ،روز عیدی همه مسلمونا جشن میگیرن،اونوقت نصف خانواده های ایرانی باهم سر یه تیکه گوشت یه یه رفتار گذرا به اختلاف میخورن!😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون عادتشونه برادر شوهرم با داداشش دعوای بدی کرد اون وسط داداشش کم نیاره یه حرف و تهمت خیلیییی خیل ...

بخدا پشیمون میشه ادم اینجا یچیزی و میگه من دلم گرفته بود ن خلهری داشتم ن دردو دل کنم ن دلم میخاد مسائل اینطرف و به مامانم بگم حالا هیلیا میان میگن تو اتیش بیار معرکه نشو مگ من چیکار کردم😅

2731
نگذر چون توهین به خودته خودخوری میکنی وقتی میگذری وقتی باز ادامه بدن میگی ای کاش نمیگذشتم ... هزار ب ...

نمیدونم چرا بعضیا که درک نمیکنن میان میگن دعوا سر یه تیکه گوشت یا اینکه تو اتیش بیار معرکه شدی....

لطفن چیزی ک از نزدیک ندیدی و مسئله ای رو درک نکردی چیزی نگو من اگ اتیش بیار معرکه بودم همون موقع ک ج ...

وقتی تاپیک میزنی یه موضوع رو تعریف میکنی، ما بر اساس همون نظرمونو میگیم. اگه میخوای یه عده بیان دل به دلت بدن اولش بگو که ظرفیتشو نداری و کسی نباید مخالف خواسته ت حرفی بزنه!

الان جاری شما چه ربطی به جگر داشت؟

اول تاپیکت حرفی از جاریت زدی؟

راجع به این موضوع تبادل نظر کردی، منم نطرمو گفتم. اگه خوشت نمیاد دیگه بحثش جداست!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
بخدا پشیمون میشه ادم اینجا یچیزی و میگه من دلم گرفته بود ن خلهری داشتم ن دردو دل کنم ن دلم میخاد مسا ...

ببین اینجا محکومت کردن

حالا برداری گوشت و پس بفرستی خانواده شوهر سلاخیت میکنن🤣🤣🤣

زنداداش منم اینطوریه مثلا کیک براش میفرستیم پس میده مامانم برا خاهرم ترشی درست میکنه ..دعواااا راه ...

مجبور نیستید هرکار میکنید به گوشش برسونید.

حد وحریم خودتونو حفظ کنید

اون زندگیه مستقل خودشو داره شمام زندگیه خودتونو.

رک بهش بگید ما تو زندگیه تو دخالت نمیکنیم شمام لطف کن پاتو انداره گلیمت دراز کن ماکه نباید هر کارمیکنیم اول از تو اجازه بگیریم.

بگید برن دورازتر محل زندگیه شما ومامانت سکونت کنن.

حتما همسایه اید که انقدر فضولی میکنه

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
2738
صبح اول صبحی اوقاتم تلخ شد درک میکنم استارتر و دوستان دیگر تبعیض و بی احترامی انسان رو میشکنه

دقیقن مشکل من تبعیض و بی احترامیشون بود ن اینکه دوستان فکر میکنن واسه ی تیکه جیگر میخام مثلن اختلاف بندازم😅

خودمم خسته شدم از اینکه همیشه ریختم تو خودم تا اونا بهشون برنخوره

خودتو ازار نده احترام تا چه حد وقتی خودت داری داغون میشی من واقعا داغون شدم .... ولی وقتی حرف دلمو زدم وقتی هر سری جواب دادم البته سر خودم نه سر دخترم و همسرم ... به خودم هرچی میگفتن صبر میکردم و سکوت 

ولی باور کن الان خیلییییی راحت شدم ازاد شدم اصلا جدی میگم نفس میکشم ... البته من مقصر هم نبودم همه میدونن مقصر مادر همسرمه 

مشکل اینجاس ک اگ مادرشوهرم زنده بود چنین کاری و نمیکرد  من حتی اگ پدرو مادر خودمم همچین کاریو ...

اخلاقتونو درست کنید. این ادا اطوارها چیه از خودتون در می ارین. بیکارین دنبال شر می گردین. سرتون رو با یه کاری سرگرم کنید که ازش درامد داشته باشین تا شر درست نکنید

دقیقن مشکل من تبعیض و بی احترامیشون بود ن اینکه دوستان فکر میکنن واسه ی تیکه جیگر میخام مثلن اختلاف ...

خودت اول گفتی هوس کردم منتظر بودم پدرشوهر جگرو بپزه دعوتم کنه.خوب وقتی دونفر قهرن که نمیشه باهم دعوت کنه.بقیه اومدن راهنمایین کردن ناراحتی نداره اگه نظر نمیخوای بگو بیاید باهام همدردی کنید 

یا رب العالمین
ببین اینجا محکومت کردن حالا برداری گوشت و پس بفرستی خانواده شوهر سلاخیت میکنن🤣🤣🤣

بخدا ادم فقط میمونه رو دلش میریزه تو خودش جرعت نداره ب کسی بگه 

تنها افتادم اینجا ن خاهری ن کسی مامانمم ک دور ازم افتاده عادتم نداشتم هیچوقت چیزی و بارش تعریف کنم

نمیدونم چرا بعضیا که درک نمیکنن میان میگن دعوا سر یه تیکه گوشت یا اینکه تو اتیش بیار معرکه شدی....

عزیزم چیزی که دلت میگه گوش کن 

من اصلا ادم بدی نیستم ولی بخدا که چندساله با سکوتم خودمو داغون کردم ... از وقتی دیگه احترام گذاشتم کنار راحت شدم بزار بشیم ادم بد ولی توهین به خودمون رو قبول نکنیم 

عزیزم چیزی که دلت میگه گوش کن  من اصلا ادم بدی نیستم ولی بخدا که چندساله با سکوتم خودمو داغون ...

بخدا اینجا تنها گیر افتادم 

کاش شبیه خودشون بودم شاید کمتر از رفتاراشون ناراحت میشدم

2706