2733
2734
عنوان

میخام گوشتارو پس بفرستم بنظرتون کار درستیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 170 پست
منم بدی زیاد دیدم عزیزم  این تایپیک فقط موضوعم این بود

اینحا درد و دل کن

ولی پس نفرست

مطمین باش آخر سر بده میشی

تهشم میگن عروسه بین دو تا داداش اختلاف انداخته

بی خیال دنیا باش

بچسب به خودت و بچه و همسرت

من هیچ وقت جواب خانواده شوهرم رو نمیدم شاید اون لحظه عصبی بشم ولی فرداش میگم چه خوب کردم چیزی نگفتم ...

عزیرم منم همین بودم ولی به جایی رسیدم دیگه نتونستم ... مخصوصا وقتی درمورد دخترم یا همسرم باشه بخصوص همسرم که بحثم شد و ارتباطمون قطع شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره ولی میگم که من بیشتر بخاطر خودم ناراحتم، تو اینجوری نیستی؟ که مثلا حس کنی از یه ادمی که واسه هم ...

من خیلی عذاب میکشم...

هی هم میخوام بگذرم بخاطر خدا

ولی وقتی کاراشون و مرور میکنم نمیتونم

تو یه دوراهی بد گیر کردم

اینحا درد و دل کن ولی پس نفرست مطمین باش آخر سر بده میشی تهشم میگن عروسه بین دو تا داداش اختلاف ا ...

همیشه همینو گفتن حتی بچه سقط کردم خونریزی داشتم پدرشوهرم گفت برو تو مراسم برادرشوهرت شرکت کن وگرن ن میگن دختره بین برادرارو بهم زده نمیدونمرچه ربطی داشت...

دقیقن من وقتی ویار داشتم صبح زود دلم میخاست بخابم و دیرتر چشمامو باز کنم که حالم بد شه ویارم وحشتانک ...

عزیزم حق داری ولی درسته احترام واجبه ولی جوری نباشه که توهین به خودت باشه و خودت ناراحت باشی 

واسه اختلاف انداختن ک نمیگم خود شوهرم اومد بالا گفت  دلش شکسته بود

شما وظیفه داشتی شوهرتو توجیه میکردی که این اصلا دل شکستن نداشت! یا مفهوم دل شکستن رو نمیدونه یا خیلی ضعیفه که دلخوری و ناراحتی و رد میکنه و دلش میشکنه واسه همچین چیزی! نه اینکه بخوای گوشت پس بفرستی و اتیش بیار معرکه بشی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
وای وای  یه عید قربان بود ،نصف خانواده ها سر یه تیکه گوشت اوقاتشون تلخ شد ،ببخشید اینومیگم بلا ...

واقعنا.

این چند روز بییشر تاپیکا سر یه تیکه گوشت بوده.اونم قربونی پدرشوهر.از خانواده خودشون اتقدر توقع ندارنا.

منکه بابابزرگم چند ساله فوت شدهولی وقتیم زنده بود به هیچکس گوشت قربونی نمیداد.حتی خودشونم نمیخوردن.مستقیم میبرد برای بچه های معلول و بی سرپرست اسایشگاه بهزیستی.میگن قربونی رو باید به مستحق داد😑😑

ما خودمونم نذری محرمونو میبریم اونجا.

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
من خیلی عذاب میکشم... هی هم میخوام بگذرم بخاطر خدا ولی وقتی کاراشون و مرور میکنم نمیتونم تو یه دو ...

نه خب من که سعی دارم قطع رابطه کنم کاملا ،الان به بهونه کرونا قطع رابطه کردم، حتی مامانم بهم گفت کاش میشد توی عروسی ها هم نبیننت( چون فامیلن)

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
اره ولی میگم که من بیشتر بخاطر خودم ناراحتم، تو اینجوری نیستی؟ که مثلا حس کنی از یه ادمی که واسه هم ...

نه ناراحت نیستم خوشحالم هستم اینو جدی میگم چون نفس میکشم از درون ازاد شدم باهمه اینطور نیستم فقط کسایی که به جایی رسوندنم که این طور بشم بخصوص مادرهمسرم ..

همیشه همینو گفتن حتی بچه سقط کردم خونریزی داشتم پدرشوهرم گفت برو تو مراسم برادرشوهرت شرکت کن وگرن ن ...

چون عادتشونه

برادر شوهرم با داداشش دعوای بدی کرد

اون وسط داداشش کم نیاره یه حرف و تهمت خیلیییی خیلیییی وحشتناک پشت من زد به شوهرم...

بعد شوهرم قطع رابطه کرد

آخر سرم مادرشوهرم و اون یکی برادرشوهرم گفتن تو داداشها رو از هم جدا کردی من از عصه شبا خواب ندارم🙄😵

به زور من و بردن خونه جاریم

دنیا همینقدر بی انصافه

شما وظیفه داشتی شوهرتو توجیه میکردی که این اصلا دل شکستن نداشت! یا مفهوم دل شکستن رو نمیدونه یا خیلی ...

لطفن چیزی ک از نزدیک ندیدی و مسئله ای رو درک نکردی چیزی نگو من اگ اتیش بیار معرکه بودم همون موقع ک جاریم اس ام داد ب شوهرم فحش داد زنگ میزدم و لیچار بارش میکردم خاهشا بیخودی رنج تو دل کسی ننداز 

میشه یکم از رفتار مادر شوهرتو توضیح بدی

من رفتارهای مادرشوهرم را با رفتارهای مامان خودم مقایسه میکنم مامان من تا یه چیزی میشه  زود با اخم و تخم به روی خودش میاره وو قضیه بزرگ میشه و به جای درست شدن خراب تر میشه ولی در عوض مادرشوهرم تا من و شوهرم کاری میکنیم که مطابق میل  اش نیست اصلا نه گلایه میکنه نه به روی خودش میاره منم انصافا از این رفتارش سواستفاده نمیکنم و سعی میکنم رعایت کنم ولی گاهی لج میکنم مخصوصا وقتی پریود باشم الکی لج میکنم مثلا همین عید قربان اینا نذری داشتند ما تو یه شهر نیستیم مامان ام اینا یه شهرند ماتو یه یه شهر دیگه مادرشوهر اینا تو یه شهر دیگه سه تا شهر تقریبا نزدیک هم . ما مرکز استان ایم اونا شهرستان (با شوهرم همکلاس بودیم ). من عید قربان که اینا نذری داشتند لج کردم گفتم نمیرم که نمیرم باید برم شهر مامان خودم و دلم تنگ شده و اینا هر چی شوهرم گفت قبول نکردم پریود هم بودم حوصله نداشتم . رفتم سه روز خونه مامانم . برگشتنی دیدم مادرشوهرم با اتوبوس از همه چی گوسفند سهم مار را کنار گذاشته و فرستاده و اصلا هم گلایه نکرد که چرا ما نذری داشتیم نیامدید، خلاصه اگه مامان من بود عمرا گوشت می فرستاد 

2706