2726
عنوان

میخام گوشتارو پس بفرستم بنظرتون کار درستیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 170 پست
مامانم همیشه میگه هر کی هرچی بهت میده قبول کن پس فرستادن یا قبول نکردن باعث کدورت و دل شکستگی میشه ...

دقیقا خدا حفظش کنه براتون👌

همسر من و برادرش دعوا کردن

برادرش هدیه ما رو پس فرستاد...

هنوزم که هنوزه عقده اش توی دلم هست اصلا دست و دلم نمیره بهش هدیه بدم ته دلم دیگه از هدیه دادن میترسم...

خیلی آدم خورد میشه وقتی هدیه اش و پس میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری به بقیش ندارما.اگه میخواستی پس بفرستی اصلا نباید میگرفتی.مثلا چی میخوایی بگی وپس بفرستی؟؟

مورد بعدی اینکه من مامانم هیچ وقت زیر بار کسی نمیره،بمام همینو میگه.

شما وقتی هوس هرچی میکنید خودتون برید بگیرید.چیکار به بقیه داری.

زشته ادم هرچی هوس میکنه رو ازبقیه انتظار داشته باشه

حالا گیریم اینام قربونی نمیدادن.هوس جیگرتو میخواستی چیکار کنی؟؟

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
نه میدونم عذرخواهی نمیکنن ... ولی وقتی احترام نمیزارن سکوتم خوب نیست .. البته من نمیدونم استارتر چی ...

من هیچ وقت جواب خانواده شوهرم رو نمیدم شاید اون لحظه عصبی بشم ولی فرداش میگم چه خوب کردم چیزی نگفتم اتفاقا الان جلو اونا خیلی وجهه پیدا کردم مادر شوهرمم گاهی خیلی کمکم میده پیش خودم میگم خوبه جوابش رو ندادم که الان خجالت بشم 

2728
جگر گوسفند مگه چقدره که هم خوردند هم براتون نگه داشتند ، قضیه رابزرگ نکن . مادر شوهر من خیلی دل بزرگ ...

میشه یکم از رفتار مادر شوهرتو توضیح بدی

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
بعدشم گلم جیگر ک ته مونده نداره اگه دعوتتونم نکرده بخاطر این بوده ک رابطه اتون با برادرشوهرت بهم خور ...

خب دیگ واسه چی جگر داده مگه همیشه همه جا بحث خوردنه  

یجاهایی فقط بحث احترامه...

بخدا انقد خوبی کردم ب پدرشوهرم همیشه همه میگفتن خدا خیرت بده برادرشوهرم بعد فوت مادرش دیگ ی سر ب پدر ...

میدونم عزیزم اکثرا همینطورن 

من پنج سال عروس این خانوادم بخدا از گل کمتر نگفتم بهشون ولی اونا خیلی وقتا دلم شکستن خیلی حرفا زدن 

سر یه مشکلی با مادرهمسرم بحثم شد و دیگه قطع ارتباط کردم تا دیروز بهترین عروس دنیا بودم الان شدم بدترین عروس دنیا 😊

و هرچقد میخوان دارم پشتم حرف میزنن 

و اون یکی عروس تا دیروز بد بود الان خوب شده 

دقیقا خدا حفظش کنه براتون👌 همسر من و برادرش دعوا کردن برادرش هدیه ما رو پس فرستاد... هنوزم که هن ...

ممنون همچنین عزیزان شمارو خدا براتون نگه داره

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤
نه میدونم عذرخواهی نمیکنن ... ولی وقتی احترام نمیزارن سکوتم خوب نیست .. البته من نمیدونم استارتر چی ...

نگاعزیزم یچیزای بین اسی و خانواده شوهرش ازبین رفته مث حرمت و احترام...اونا عادت کردن اینجوری رفتارکنن با اسی خیلی زشته اینجوری حق داره اسی

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2706