2733
2739
عنوان

میخام گوشتارو پس بفرستم بنظرتون کار درستیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 170 پست
خب در نهایت چی میشه به جز اینکه چنتا فحش بهش بدن و قهر کنن باهاش حتما تصورتون اینه بعدش میان عذر خوا ...

نه میدونم عذرخواهی نمیکنن ... ولی وقتی احترام نمیزارن سکوتم خوب نیست .. البته من نمیدونم استارتر چی بین دو خانواده هست شاید همین یکبار بوده...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره درست میگید حالا من شرایط استارتر نمیدونم که چجورین باهاش ولی خانواده همسرم منو خیلی عقده ای کردن ...

بخدا انقد خوبی کردم ب پدرشوهرم همیشه همه میگفتن خدا خیرت بده برادرشوهرم بعد فوت مادرش دیگ ی سر ب پدرش نزد من همش از خانوادم زدم و پیششون موندم حالا که زن گرفته مارو به یه چشم دیگ میبینه...

بابا اضافه چیه

شاید براتون گذاشتن کنار

چیکار کنن وقتی باهم قهرید... باید یکیو بگن دیگه

اینکه اونارو ارجعیت دادن خب ناراحتی داره ولی پس مونده غذا نبوده

مامان منم همیشه واسه اونی ک نیس غذا میزاره کنار

2728

مامانم همیشه میگه هر کی هرچی بهت میده قبول کن پس فرستادن یا قبول نکردن باعث کدورت و دل شکستگی میشه

نخواستی استفاده کنی بده نیازمند یا اصلا بنداز تو سطل زباله

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤
2740

از نظر من کاملا بی ادبانه س

چون جگر نداده پس گوششتونم پس بگیرید!!!

میدادن به یه نیازمند ناز و اداشم کمتر بود

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
وقتی با هم قهرین خوب اون پدر مادر چه خاکی تو سرشون کنن بین دو تا بچه لای منگنه موندن یه شب پختن یه ش ...

مشکل اینجاس ک اگ مادرشوهرم زنده بود چنین کاری و نمیکرد 

من حتی اگ پدرو مادر خودمم همچین کاریو کنن دیگ دلم نمیخاد سمتشون برم  

اره درست میگید حالا من شرایط استارتر نمیدونم که چجورین باهاش ولی خانواده همسرم منو خیلی عقده ای کردن ...

میدونم چی میگی درک میکنم، منم بخاطر خود اسی میگم

منم تجربه های بدی داشتم منظورتو کاملا میفهمم

ولی چیزی که منو تو این تجربه ها بیشتر ناراحت میکنه اینکه من ادم کینه ای نیستم، ولی بعضیا انقد اذیتت میکنن که نسبت بهشون کینه میگیری، و من بخاطر دل خودم ناراحتم که تبدیل شدم به کسی که کینه دارع

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2706