2733
2734
عنوان

میخام گوشتارو پس بفرستم بنظرتون کار درستیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 170 پست
زشت نیست عایا اونا بی احترامی کنن . عزیزم من انقددددد تیکه ها دیدم حرفا شنیدم سکوت کردم اما الان روی ...

خب در نهایت چی میشه به جز اینکه چنتا فحش بهش بدن و قهر کنن باهاش حتما تصورتون اینه بعدش میان عذر خواهی میکنن و این خانوم رو میذارن روی سرشون فقط بدتر میشه اوضاع 

جگر گوسفند مگه چقدره که هم خوردند هم براتون نگه داشتند ، قضیه رابزرگ نکن . مادر شوهر من خیلی دل بزرگی  داره تا حالا هر قضیه ای شده هر کاری شده همون جا کات میکنه و دیگه کش اش نمیده اصلا هم به روی خودش نمیاره من خیلی درس بزرگی ازش گرفتم وسعی میکنم رویه اونو تو زدگی به کا رببرم و موفق هم میشم . هیچ چیزی را کش نده چون خودت کوچک میشی و ضمنا بهتون دادند دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا هر کی جای من بود ناراحت میشد  وقتی اضافه غذا رو برداشته داده ب شوهرم ....انگار ما مستحق ب ...

خب نمیخای گوشتارو بده به یکی دیگه

وقتی تو پس بفرستی اولا گوشت قربونی هست

دوما توپو انداختی تو زمین اونا ، پس فردا میرن میگن براشون فرستادیم زنش بی احترامی کرده پس فرستاده

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2728

وای وای 

یه عید قربان بود ،نصف خانواده ها سر یه تیکه گوشت اوقاتشون تلخ شد ،ببخشید اینومیگم بلانسبت شما واقعا بعضی عروسا دهن بین ودنبال شر وفتنه هستن،به چیزی بوده گذشته دیگه 

این کارا چیه واقعا!یه خرده بزرگ شید ،دغدغتون جیگر وگوشت  اونودعوت کرد اینودعوت کرد نباشه!!به خدا دنیا دو روزه ارزش اینهمه حرص خوردنای بیخودی ودغدغه های الکی رو نداره 

بحث جگر نیست بحث اینه مارو ب چشم مستحق میبینن 

کی همچین حرفی زده گوشت قربانی تبرک 

مثلا مامانم به همسایه ها میده اونا وضعشون از مامانم اینا بهتره صدقه که نیست

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
شوهرت با داداشش قهره  تو چکاره ای خودتو میندازی وسط پسفردا با هم خوب میشن . همین شوهرت برمیگ ...

افرین. دقیقا 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
2740
من میگم اگه پس بفرستتش اولا گوشت قربونی هست زشتع دوما میان میگن اره ببین ما احترام گذاشتیم گوشت فرس ...

اره درست میگید حالا من شرایط استارتر نمیدونم که چجورین باهاش ولی خانواده همسرم منو خیلی عقده ای کردن از خودشون کلی کینه گرفتم بااینکه اصلا ادم کینه ای نیستن صدبار خنجر بخورم از کسی به روش نمیارم ولی ....

دندون اسب پیش کشی رو که نمی شمرن. اگر اونها شما رو به چشم‌مستحق می بینن خودتون کاری کردین که اینجوری می بیننتون.‌مثل الان که توقع داشتین جگر بهتون بدن. خوب چیزی می خواین خودتون برین بخرین چرا می خواین دیگران اونو بهتون بدن. مگه مستحقین اخه؟! بنظرم رفتار و افکار خودتونو تغییر بدین

وقتی با هم قهرین خوب اون پدر مادر چه خاکی تو سرشون کنن بین دو تا بچه لای منگنه موندن یه شب پختن یه شب رو سهم نگه داشتن دیگه ، سهم شما رو هم دادن دیگه مونده و مستحق یعنی چی ، شوهر شما هم بچه شونه چرا دنبال شر می گردین

گوشت رو هم اصلا پس نده قربونی حرمت داره خدا میبینه

عجب 
2706