2733
2739
عنوان

ایا این کارم استباه واسه همسرم میکنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 151 پست
اتفاقا این شمایی که داری شان زن رو پایین میارید زنی که هیچ کاری به جز س ک س نداشته باشه به نظر شما چ ...

اشاره کردم جز اونایی ک مشکل دارن. نه والا کل ائمه ما از دامن یک زن بنام فاطمه زهرا (س) بوجود اومدن. زن اگه ارزش نداشت خدا اولین ذره این خلقت رو نور حضرت زهرا قرار نمیداد خدا چند تا سوره براش نازل نمی‌کرد. شما کلا قصدت یه چیز دیگست. من کامل تو کامنت قبلی ک بهت جواب دادم ارزش زن رو گفتم. شما کلا میخوای زن رو کالا ببینی و بگی‌ برده جنسی هست 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
خب وظیفه زن هم هست که ارامش زندگیش و رضایت شوهرش را بدست بیاره .پس شوهرش هم فقط تا ظهر وظیفه داره کا ...

مگ کار کردن مرد،طبق ساعت گفته شده ک تو میگید تاظهر؟؟؟

مگ این نیس ک مرد،نفقه زن رو فراهم کنه؟

با کارکردنش فراهم میکنه.

وبازهم میگم یه زن هیچ وظیفه ای نداره جز تمکین....

تو قانونم زمانی ک یه خانوم تمکین نکنه،بهش خورده میگیرن 

و.زمانیم ک یه مرد،از نظر مالی نتونه،نفقه رو.پرداخت کنه بهش ایراد میگیرن 

حتی تو قانون خانواده ومدنی اومده..

در نتیجه وظیفه زن و مرد،مشخصه،تمکین خانوم،و کارکردن آقا

و تمام مسایل ب غیر ازاین ها،لطف های دوطرف و نشون میده..

رضایت بدست آوردن دو طرفس 👍♥

خدایا شکرت♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منظور اینه اونجور که گفتن شوهر باید نفقه بده و این کار وظیفشه و اگه انجام نده میتونن به زور ازش ب ...

پس در واقع زن هم در ازای سرویسی که به شوهرش میده از طرف  شوهرش تامین میشه نه این که حس زندگی مشترک باشه در واقع یه دادوستد

پس شوهرش هم لطف میکنه صبح تا شب کار میکنه چون فقط تا ۲ ظهر وظیفه اش هست 

کی برای کار کردن تایم گذاشته؟

اگه تایمشو تا ظهر فقط،کسی ثابت کرده،بله داره لطف میکنه

درک تفاوت ها،بزرگترین احترام است...!
2728
بدون اجازه بیرون نره؟ یهو بفرمایین غلام حلقه به گوش مردیم!:)

دیگه اگه مسلمان هستید باید بی چون و چرا حرف خدا را قبول کنید هر چند به مذاق تون خوش نمیاد چون اطاعت از همسر ضامن خوشبختی هست چون خودم خیلی زن میشناسم یواشکی شوهرشون میرن  کراتین ۸ میلیون فال قهوه میگیرن پیش رمال و جادوگر و .....میرن ....

باید تا اخرعمر پاشی 🙃 صبح ساعت چن پامیشی؟خوابت بهم نمیخوره؟

عزیزم همچین میگی تااخرعمر..ادم چه میدونه چندسالزندس,مادرمن ۷۰سالشه بابام شبکاره ساعت چهارصبح میاد چایی مادرم دم کرده اس همچین باعشق صبحونشون میخورن یه نیم ساعتی حرف میزنن بعدمیخابن,واقعا عشقم عشقای قدیم من شوهرم اینقدنازنازی وبدغذاست ک زده شدم ازش 

فضای زندگی مشترک فداکاری های می طلبه که بی اون زندگی معنی نداره 

شما این مدل فداکاری میکنی همسرتون جور دیگر

فکر نکن همسر شما از وضعیت اقایاون و زوج های دیگه نمیدونه اتفاقا اقایون کامل میفهمن و کامل میدونن که خیلیا پا نمیشن همسراشون و پس ذهنشون این امتیاز رو برای وجود شما قائلن 

ما حتی برای محبت بیشتر به مرد توصیه میکنیم کلید نبر با خودت خانومت در باز کنه که با یه استقبال و سلام و محبت مرد وارد خونه بشه 

چقدر فضای خونه فرق داره اگر مردی خودش در باز کنه بیاد تو زن تو یه اتاق دیگه بچه تو یه اتاق دیگه با اینکه مرد در بزنه همسرش در براش باز سلام کنه خسته نباشبد بگه 

اینها نشانه زوج خوشبخته این نشانه ها رو کم نکن بلکه بیشترش کن تا ذخیره ای بشه برای دوران میان سالیتون تو روحتون 

زن و شوهر بعد میان سالی خاطراتخوب شون بیشتر بهشون لذت میده

زوج درمانگر و مشاور خانواده
پس در واقع زن هم در ازای سرویسی که به شوهرش میده از طرف  شوهرش تامین میشه نه این که حس زندگی مش ...

نه خب 

اینجا داریم قوانین رو عنوان میکنیم

گفتم قانون این شکلیه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2740
اشاره کردم جز اونایی ک مشکل دارن. نه والا کل ائمه ما از دامن یک زن بنام فاطمه زهرا (س) بوجود اومدن. ...

فکر کنم شما دلری دیدگاه خودتون رو به من میچسبونید چون من اگه زن رو کالا میدیدم براش موجودیت قایل نمیشدم نمیگفتم زن به جز مسایل رختخواب کارای دیگه  م میتونن انجام بدن 

نیازجنسی ک بدتره باید همیشه انجام بدیم

این چیزا بنظرم به هیچکس ربطی نداره که بگه زن باید همیشه اماده باشه.این یه چیز خصوصی و دو طرفست که دونفر میتونن توافق کنن.

چرا خانومارو انقدر پایین میارن؟

نمیتونم درک کنم

درک تفاوت ها،بزرگترین احترام است...!
بدون اجازه بیرون نره؟ یهو بفرمایین غلام حلقه به گوش مردیم!:)

اتفاقا اجازش هم تو قرآن مستقیم نیومده درکل زن ومرد وظایف زیادی درقبال هم ندارن مرد باید نفقه رو درست تامین کنه. زن باید به همسرش تو امور خصوصی خوب رسیدگی کنه اینا مستقیم اشاره شده تو قرآن. تو آیات و روایت هم اشاره شده مرد باید به زنش همیشه محبت کنه مخصوصا قبل از درخواست تمکین. زن هم بهتره تو بیرون رفتن از خونه از همسرش اجازه بگیره ک اونم میگم همه مدلی نیست مثلا خوندم مردایی ک الکی نمی‌ذارن زناشون بیرون برو عملا اجازه ای ام لازم نیست. بیشتر میشه گفت هماهنگ کنه. اینکه زن بشوره و بسابه اینجا میگن وظیفه اس وظیفه نیست لطفه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
بعد میگن چرا ب زنا بها نمیدن تو جوامع اسلامی یه عده خانم همچنان معتقدن زن وظیفه شه همه کاری بکنه برا ...

دقیقا 

یسری از خانوما باعث.میشن،جنسیتشون و بی ارزش نشون بدن..

ب والله ک ما هم برای خودمون حقو حقوقی داریم ک همین دیدگاه های اجتماعی غلط،نمیزارن بهشون برسیم

و بد جلوه اش میدن..(منظور مسئلع استارتر نیس در حالت کلی گفتم)

خدایا شکرت♥
بله قانون این شکلیه ولی لزوما هر قاتونی درست نیس

کسی هم زیاد به قوانین اکتفا نمیکنه 

هرکسی از دیدگاه خودش به قضیه نگاه میکنه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706