2737
2739
عنوان

ایا این کارم استباه واسه همسرم میکنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 151 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 13سال همینجوری بودم الان یه ساله راحت شدم شوهر من فقط گردو میخوره منم هر شب می زارم رو میز لیوان و قند و ..اینارم میزارم چای ساز هم اب میکنم بابونه میزارم کنارش اونم میره دسشویی چای ساز و روشن میکنه برگشتنی بابونه رو دم میده دیگه کاری ب من نداره

2728
خیلی هم عالیه دستت درد نکنه اگر پا نشی تا شب همدیگرو نمی بینید خودتم دلت تنگ میشه ...ولی بهش بگو چون ...

اره میدونی از ی لحاط عذاب وجدان میگیرم ک اون فقط کارکنه من فقط بخابم!

2738
ببخشید این را میگم شما لطف نمیکنید در حق همسرتون فقط و فقط انجام وظیفه میکنید خیلی سخته یه مرد توی ا ...

قطعا لطف میکنه و بهتره ادامه بده.... زن هیچ وظیفه ای در قبال غذا و کارهای خونه نداره اینو قرآن هم گفته هرکار. میکنه نهایت مهربونی و لطف و براش کلی -ثواب داره 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
ببخشید این را میگم شما لطف نمیکنید در حق همسرتون فقط و فقط انجام وظیفه میکنید خیلی سخته یه مرد توی ا ...

همینو میگم چجوری بقیه عداب وجدان نمیگیرن مخصوصازنای خانه دار ک فقط شوهربره سرکار ایناهم صبحونه ندن

من خودش چایی میذاره از وقتی دخترم دنیا اومده ولی خودم بقیه چیزارو میارم تازه لباس کاراشو خودم آماده میکنم  میذارم تو نایلون لباس بیرونیم براش میذارم

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤