2726

من از اول ازدواج صبحها پامیشم بیدارش میکنم صبحونش میدم اگ پانشم خیلی سختش میشه خواب می مونه و دیرمیرسه چون صبح میره وشب میاد یبارگفتم تا اخرعمرمن بایدپاشم زودتر میگه تو که سرکارنمیری من کارم سنگینه نهارم که خونه نیستم فقط ی صبحونه میخوای بهم بدی اونم انجام ندی؟!  دیکه گفتم باشه عیب نداره ولی خیلیا پانمیشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه عیبی داره؟ خیلی هم عالیه😍 همسرت میدونه که چقدر براش ارزش قائلی 🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

همینکه عادت به بودنت میکنه ، بدون تو نباشه سختشه خودش یعنی ارتباط زن و شوهری درست ، به این فکر کن اونم برای تو سر کار میره و همین کار سنگینی که میگه رو انجام میده ، صبحا با انرژی و حس خوب بیدار شید و روزتونو با خوشی و لذت بردن از کنار هم آغاز کنید

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹
سخته خدایی من کلا خوابم بهم خورده

منکه عادت کردم

خب اون صبحا از خابش میزنه میره سرکار برای منو زندگی مشترکمون. بنظرم صبح بیدار بشه ادم صبحونه بده ردش کنه خیلی خوبه 

اری این نیز می‌گذرد اما به کُندی یک رودخانه یخ زده 

ببخشید این را میگم شما لطف نمیکنید در حق همسرتون فقط و فقط انجام وظیفه میکنید خیلی سخته یه مرد توی این دوره زمونه با این فشار اقتصادی کرونا ترافیک الودگی هوا ارباب رجوع بره سره کار بعد شما یه صبحانه دادن را فکر میکنید کار زیادی هست ؟ فقط فکر کن صبح تا شب بخوای ماسک بزنی و هیچ کاری نکنی چقدر اذیت میشی .شما عزیزم الگوتون باید حضرت زهرا باشه نه خانمایی که بلند نمیشن یه صبحانه به همسرشون بدن 

2706