2737
2739
عنوان

ایا این کارم استباه واسه همسرم میکنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 151 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جنبه مثبتشم فکر کن صبحونه می خوری پیش شوهرت بعد رفتش می خوابی تا لنگ ظهر سرحال بیدار میشی.ولی دیدی آدم صبحونه نمی خوره هر چقدم می خوابه انگار اصلا نخوابیده چون همش شکم ضعف میره اما جونت نمی گیره بلندشی ی لقمه صبحونه بخوری همش کسل هستی

بعد ک میره باز میخوابی تاچه ساعتی

ن نمیخابم 

یکم دراز میکشم مث الان ک دراز کشیدم 

بعد یه قهوه میخورم سرحال میشم 

فیلم مورد علاقمم میزارم ک صداش بیاد و خونه رو جمع و جور میکنم مرتببببب 

بعد میوه برای ناهارو 

بعدم ک سر گوشی باز

سعی میکنم اگه شیفتش جوری باشع عصر بیاد کیک بپزم و این داستانا

اری این نیز می‌گذرد اما به کُندی یک رودخانه یخ زده 
2738
خوابمون بهم میخوره من تا خوابم ببره دیرمیشه بعدم ظهرمیشه

نه من عادت کردم بعدرفتنش اگرنیفتم توگوشی تاساعت ۹میخوابمچندوقت قبل مریض بودم نذاشت پاشم  صبحانه شوخوردورفت بعدازنگ زدگفت امروز بدرقم نکردی انگارچیزی کم دارم ۰😊😊

جنبه مثبتشم فکر کن صبحونه می خوری پیش شوهرت بعد رفتش می خوابی تا لنگ ظهر سرحال بیدار میشی.ولی دیدی آ ...

البته بگم من زیا اهل صبحونه نیستم بیشترصبخونه اماده میکنم خودش میخوره

قطعا لطف میکنه و بهتره ادامه بده.... زن هیچ وظیفه ای در قبال غذا و کارهای خونه نداره اینو قرآن هم گف ...

والا استارتر خودش خیلی فکر میکنه لطف میکنه دیگه شما نگید پس شوهرش هم تا ۲ باید کار کنه و اینکه تا شب کار میکنه هر روز داره پنج ساعت لطف میکنه بعد استارتر نیم ساعت صبحانه نده ؟ تو دین اسلام هم به بدرقه و استقبال از شوهر سفارش شده