2733
2739
عنوان

پری شدم تشک تختم خونی شد چن لکه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4186 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطره همون حس نجسی میگم چسب بزن روش که دیگه خیالت راحت بشه با پای خیسم بری روی تخت مشکلی نداره و دی ...

ممنون از راهنماییت گلم

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2728
وای عین منی دقیقا امروزم اینجوری شروع شد😑😑😑😑😒😒😒😒😒😒

خیللللللی بده

اعصابم بهم ریخته

حالا چندشم میشه تو لباسشویی هم بندازم میگم خون روشه 

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
کی گفته لخت بودم😐

بعضیا که کم خونریزی دارن لباس زیرشون نگه میداره،فکر میکنن هم اونجورین.ولی خب فرق داره

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
خب الانو چیکارش کنم😢

تاجایی که میتونی با دستمال واب پاکش کن نه این که عقب جلو بکشی دستمال یکم خیس کن مرطوب شه و بزن رو اون قسمت و بعدش با یه دستمال خشک اینکارو کن دوباره با اون دستمال مرطوب بزن روشو به این ترتیب

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است
2738
بعضیا که کم خونریزی دارن لباس زیرشون نگه میداره،فکر میکنن هم اونجورین.ولی خب فرق داره

اخه منم خونریزیم خیلییی کم بود

همون یه ذره نشتی داد😐

ودوباره سیر قضاوت هااا

تو لباسشویی بندازم روتختی رو بده؟؟؟؟چون چندشم میشه با دست بشورم

منظورت چیه

ینی هرطور ک شده باید گند بزنه به زندگیم😐

اصلا فایده نداره.از اینور اونور میزنه بیرون.جایی نمیمونه که آلوده نشه😐😑همش در حال شستوشو هستم

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
اخه منم خونریزیم خیلییی کم بود همون یه ذره نشتی داد😐

ای بابا.متنفرم ازین چیز.خیلی مزخرفه

ینی هرطور ک شده باید گند بزنه به زندگیم😐 اصلا فایده نداره.از اینور اونور میزنه بیرون.جایی نمیمونه ...

حتما خون زیادی میاد اگه این راهو امتحان نکردی انجام بده امیدوارم نتیجه بده 

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706