2726
عنوان

پری شدم تشک تختم خونی شد چن لکه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4152 بازدید | 80 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😂😂😂 وای نگوووو من تشکو تازه خریده بودم اخه بعدشم فرشو میشه شست تشکو که نمیشه

آخه خیلی آبروریزیه😂فرش،شستنش خیلی سروصدا داره.همه میفهمن چی شده😆

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
😂😂😂 وای نگوووو من تشکو تازه خریده بودم اخه بعدشم فرشو میشه شست تشکو که نمیشه

چسب پهن کاغذی بزن روش 

با غصه که چیزی حل نمیشه

اگر متاهلی کاپ بخر که دیگه اینجوری نشه

اگر مجردی برای دوران پریود یه پتو بچه زیرت بنداز

😁
آخه خیلی آبروریزیه😂فرش،شستنش خیلی سروصدا داره.همه میفهمن چی شده😆

اره دقیقا😂😂😂

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
تازه خریده بودمش اخه😢😢😢😢 با دستمال و اب و مایع شستم رفت لکه ولی حس نجسی دارم بهش

بخاطره همون حس نجسی میگم چسب بزن روش که دیگه خیالت راحت بشه با پای خیسم بری روی تخت مشکلی نداره و دیگه بهش فکر نکن 

برا منم پیش امده ادم مذهبی هم هستم تقریبا و با ایجاد مانع و شستن ملافه مسئله رو حل کردم و تمام 

دامن نزن و دیگه بهش فکر نکن وسواسی میشی هااااا

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
چسب پهن کاغذی بزن روش  با غصه که چیزی حل نمیشه اگر متاهلی کاپ بخر که دیگه اینجوری نشه اگر مج ...

الان رو تشکم هیچی نیست

چون تازه بود با دستمال و اب و مایع شستم پاک شد کلا 

ولی اون حس کثیفیه اذیتم میکنه

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
من حس میکنم بوی خون میدم دقیقا همون روز که حس میکنم بوی خون میدم هم پریود میشم از چندساعت قبلش بو تو ...

خب منم میفهمم که شدم.ولی من4روز شدیدم.هرکاری کنم هم نمیشه

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
حداقل شورت چیزی می پوشیدی مجبور بودی لخت بخوابی

کی گفته لخت بودم😐

موقع پریودی شبای اول همیشه چنتا دستمال کاغذی گوله کن بزار لای باسن نمیزاره لباس زیر کثیف بشه راه حلم ...

برا من که نمیشه😫😶

2706