2733
2739

زندگیشو  قضاوت نکنید ،از خدا بترسید دلشو از شوهرش سیاه نکنید، شاید حرفاتون روش تاثیر بد بزاره که در نهایت به جاهای بد ختم بشه حواستون به  حرفاتون  باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگیشو  قضاوت نکنید ،از خدا بترسید دلشو از شوهرش سیاه نکنید، شاید حرفاتون روش تاثیر بد بزاره ک ...

نظر خواست داریم کمکش میکنیم 

دومندش که ممنون که یادآوری کردین که از خدا باید بترسیم 

2731
بیشتر به خاطر اینکه به دخترخالش گفته چون من خیلی از دخترخاله هاش بدم میاد اونم میدونه، تا حالا فکر ن ...

عزیزم دخترخاله ش ۴۰ساله شه اینم خواسه مثلا تبربکی بگه سبک بازی در اورده مثه اون مجری تلویزیون حسینی شد که به خانم مجری گف بریم باهم یه کربلای شیطون بلا

گاهی مردها بلدنیستن درست حرف بزنن یه چیزی سرزبدنشون بیاد بدون فکر مینویسن بچه ت ۲ماه دیگه بدنیا میاد هیچ جا نرو اون خانم ۴۰ساله شه میخواد۴۰ساله رو اینقد هم شوهرتو تحریک نکن به دخترخاله ش متمایل بشه بزار پای خنک بازیش 

ولش کن خواهر

بخودت و بچه ت توجه کن 

ازین به بعد برای خودت پس اتداز داشته باشه بهترین رو همیشه بخر خرجت زیاد بشه یادش میره خنک بازی کنه

فراموش کن چه نوشته

اینقد یه پیام رو برا خودت اینقد بزرگ نکن

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
شوهر من تولد خواهرشو تبریک نمیگه😂خدایی چراانقدر رو میدید بهشون که ازاین غلطا کنن من بودم زنده زنده ...

همیشه هم تغییر رفتار یکی به دست دیگران نیست! خود اون طرفم یه نقش هایی داره تو رفتارش 🙃

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

من خیانت دیدم خیلی ضربه بدی خوردم خیلیییی حس بدیه اما بدتر از اون میدونی چیه؟اینکه بازم با همون آدم ادامه بدم هرروز ببینمش و هم خونه باشیم

من به شوهرمم گفتم تموم دنیارو بنامم بزنه هر چند سالی با هم زندگی کنیم خیانتشو یادم نمیره مگه آلزایمر بگیرم ولا غیر

بابا کیلو چنده اون پسر همین پدره تو چرا میترسی میشه بپرسم شغل شوهرت چیه اگه اداریه که بهتر تهدیدش ک ...

دقیقا هر چی میشه میندازه پای بارداریم، یه مدتی هم هست هر جا میشینه میگه این زن بدبینیه و به همه شک داره، ولی خود آشغالش با همه میلاسه ، مثلا یه بار رفته بودیم باغ و هوا سرد شد به من میگفت برو ژاکتت رو دربیار بده به فلان دختر جلو خود دختره

یه دوست مطلقه هم خودم دارم یه روز ۴ ساعت رفته بود خونش که براش ارز دیجیتال بخره ، بعد که اعتراض کردم به من میگفت بیخود کردی منو بردی تولدش، همش آخرش من مقصرین😭

2740
دقیقا هر چی میشه میندازه پای بارداریم، یه مدتی هم هست هر جا میشینه میگه این زن بدبینیه و به همه شک د ...

بابا تو چرا حماقت کردی کثافت کاریا‌ش دیدی طلاق نگرفتی! 

مهم نیست تمومش کن این بازیه کثیفو😂😐

بعضی دوستان نظر اشتباه میدن الکی بهت میگن بزن برو مگه همینطور الکیه بعد هم بعد رفتنتون اولین انگشت اتهام سمت خودتونه سریع میگن معلوم نیس با کی سر وسری داشته زده رفته هیچ وق آرامش زندگیتو باحرف چن تا آدم که معلوم نیس پشت نی نی سایت قالب زندگیشون چیه وچن ساله شونه خراب نکن بفکر خودت وبچه ت باش اون حرف شوهرت هم بزار پای خنک بازیش بابا دخترخاله ش ۴۰ساله شه یه ۵سال دیگه دوران یائسگیشه نمیاد که روش نظرداشته باشه فقط خواسته خنک بازی کنه

نظر خواست داریم کمکش میکنیم  دومندش که ممنون که یادآوری کردین که از خدا باید بترسیم

از خدا که نباید بترسی وقتی گناهی میکنی باید بترسی ، کمک کردن خوبه، اما بعضی ها تشویق به طلاق میکنن، این حرفا ممکنه تاثیر بدی رو رابطشون داشته باشه ،این گناه بزرگیه

من خیانت دیدم خیلی ضربه بدی خوردم خیلیییی حس بدیه اما بدتر از اون میدونی چیه؟اینکه بازم با همون آدم ...

این خیانته، خودش که میگه تو مریضی باید بری قرص بخوری تو به همه زنا شک داری، ولی خداشاهده من به رفتاراش دقت کردم اینقدر جلو مردم خوبه با من همه میگن چه شوهر خوبی، حتی خواهرم هم همش بهم میگه فثقدر شوهرت رو بدون تا میشینیم تو ماشین شروع میکنه، خجالت میکشم به خانوادم بگم، چون خود احمقم انتخابش کردم 

دقیقا هر چی میشه میندازه پای بارداریم، یه مدتی هم هست هر جا میشینه میگه این زن بدبینیه و به همه شک د ...

چرا اینجوریه این من از اون سال به بعد شوهرم دیگه خطایی نکرده اما هرچی میشه بی احترامی میکنه دوتا جوابش میدم میگم یادت نرفته که چیکار کردی شازده 

ولی شما حتما یه مشاور برو اینکه حامی نداری بارداری مهریه نداری مشاور برو ببین چی میگه بهت 

خب خودتون جاهای مورد دار نبرینش بنظرم شوهرتون یه کم اعتماد بنقسش پایینه جلو خانومانمیتونه کاری ازش خواستن نه بگه خودتون حواستون روجم کنید از هیچ خانومی جلوش تعریف نکنبد و مهم جلوه ندید که برا شوهرتون مهم بشه 

2706