2733
2734
عنوان

بیاین عکس بذارم اعصایم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 111 پست

وای گناه داره همه مون داریم در مورد بد میگیم 🤣

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینه انقد ناز داره قهره
به نظرم سعی میکنه خودشو بالا ببره شک بندازتت
ولی حس میکنم رو رفتار و برخورد دیگران گیره 

یکمی بی محلی کنی اعتماد به نفسشو پایین بیاری حسابی خودشو میبازه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2728
خخخ چجوری یه نفر که نمیشناسید از روی چهره قضاوت می کنید

🤭🤭🤭

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2740
همش سرش تو گوشیه  برا آب خوردنم از مامانش اجازه میگیره 😒😒😒😒 همشم چسبیده ب مامانش  ب ...

ای بابا همه آدم ها کامل نیستن دیگه هر کی یه عیبی داره ولی خدا بهت صبر بده من واقعا نمی‌کشم یکی رو که همش به مامانش چسبیده و گوش به فرمان مامانشه تحمل کنم درسته مادرشه دوسش داره ولی نه انقد زیاد

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
میگه قبلا استفاده میکرده  الان تند تند سیگار میکشه

امیدوارم استفاده نکنه و الکی بهت نگفته باشه 

2706