2733
2739
عنوان

بیاین عکس بذارم اعصایم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 111 پست
بخدا همش از دست خودم حرص میخورم  بعدم هیچ وقت هیچی از زندکیم ب کسی نمیگم حتی مامانم  خیل ...

خب دیگه چون خودش اوضاش خرابه نسبت ب تو بددلی میکنه

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
ممنونم عزیزم از راهنماییت 😍❤حتما انجامشون میدم فقط بعد ازدواج کلا ۲تا لباس خریده برام اونم یه مانت ...

ای خدا
عیب نداره
با همون چیزای محدود میتونی بچزونیش
ولی سعی کن از یه راهی پس انداز داشته باشی
بچه ها و مخارجشون بهترین بهونه است
عزیزم اینو صادقانه میگم انقدر ازش سرتری و میترسه ازدستت بده محدودت کرده

پس کم نیار جسور باش و بدون باید انقدر قوی باشی که بچه هات بهت تکیه کنن نه اینکه مادرشون رو یه آدم ضعیف ببینن

فقط مراقب زیبایی وسلامتیت باش و زود دم از افسردگی نزن که سلامتیت تنها داراییته

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای خدا عیب نداره با همون چیزای محدود میتونی بچزونیش ولی سعی کن از یه راهی پس انداز دا ...

مرسی مهربونمممممم🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤حتمااااا این هایی که گفتی رعایت میکنم ممنونم عزیزم

😊
مرسی مهربونمممممم🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤حتمااااا این هایی که گفتی رعایت میکنم ممنونم عزیزم

قربونت برم
خیلی مراقب خودت باش 💗💗💗

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
ن بابا. همه شون بد نیستنا😃😉

هیچ مردی ظرفیت اینو نداره ک‌ زن بدون مهریه بدی دستش بخدا.

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.