2737
2734
عنوان

لاغری😪

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 38 پست
فکر کنم وزن نرمال برای ۱۶۲ بین ۵۵ تا ۵۷ باشه  آخه ۴۵ خیلی کمه ولی خب هر کی یه جوری دوست داره د ...

خوش به حالتون من چند وقت دیگه عروسی پسرخالم هست برای اینکه اون لباسی که می‌خوام رو بپوشم باید کمرم باریک باشه نصف انگیزم هم برای لاغری همینه 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
خوش به حالتون من چند وقت دیگه عروسی پسرخالم هست برای اینکه اون لباسی که می‌خوام رو بپوشم باید کمرم ب ...

عزیزم به سلامتی.امیدوارم به اندام ایده آلت برسی 

من هانیه طاهریان خوشحالم حالم خوبه به قول همسرم شاد زندگی میکنم چون قراره لذت ببریم از زندگی فقط همین.قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیم و قرار نیست به شیوه ای که دیگران برای ما چیدند هماهنگ بشیم.خودت برای خودت زندگی کن، همونطوری که دوست داری همونطوری که لذت میبری.و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی تو این دنیاخوشبختی و شادی را به تو تعارف نمیکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه که کم میشه آفرین عزیزم تو میتونی منم تقریبا مثل شما هست برنامم ۵۳ کیلو هستم می‌خوام بشم ۴۵

قدتون چنده شما

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 
2728
قدتون چنده شما

۱۶۲😑ولی میرم باشگاه مربیم میگه الان سن من بهترین موقع برای افزایش قد هست به سختی بارفیکس میرم جونم در میان که حداقل برسم به ۱۶۵ ولی خودم دوست دارم۱۶۸ باشم تو گوگل خوندم استخوان ها تا ۲۰ سالگی رشد میکنن

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
۱۶۲😑ولی میرم باشگاه مربیم میگه الان سن من بهترین موقع برای افزایش قد هست به سختی بارفیکس میرم جونم ...

من یک گروه دارم تو تلگرام اونجا با ویس راهنماییتون میکنم ب این ایدیم پیام بدین لینکو بفرسم

donyar00 دوتای اخر صفره

۱۶۲😑ولی میرم باشگاه مربیم میگه الان سن من بهترین موقع برای افزایش قد هست به سختی بارفیکس میرم جونم ...

۴۵ کیلو برات زیادی کم نیست؟؟؟ حتی ۵۳ کمه اما نرمال

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 
2740
2706