2703
2553
عنوان

لاغری😪

366 بازدید | 38 پست

من‌ قصد‌ دارم‌ ۲۰‌ کیلو‌ کم‌ کنم‌

رژیم. کم‌ خوری‌میخوام‌ بگیرم‌

روزی‌ ۳‌ روز‌ درهفته‌ فیتنس‌ 

روزی‌ یک. ساعت. پیاده‌ روی‌

واقعا‌ دیگ‌ بیشتر‌ این‌ نمیتونم‌ بنظرتون. کم‌ میشه؟؟،

خدایا انچه‌ را‌ شایسته‌ است  عطا  کن💛

به نظرم قبل همه اینا باید انگیزه داشته باشی 

من هانیه طاهریان خوشحالم حالم خوبه به قول همسرم شاد زندگی میکنم چون قراره لذت ببریم از زندگی فقط همین.قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیم و قرار نیست به شیوه ای که دیگران برای ما چیدند هماهنگ بشیم.خودت برای خودت زندگی کن، همونطوری که دوست داری همونطوری که لذت میبری.و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی تو این دنیاخوشبختی و شادی را به تو تعارف نمیکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
معلومه که کم میشه آفرین عزیزم تو میتونی منم تقریبا مثل شما هست برنامم ۵۳ کیلو هستم می‌خوام بشم ۴۵

خیلی کم نیست 🥴

من هانیه طاهریان خوشحالم حالم خوبه به قول همسرم شاد زندگی میکنم چون قراره لذت ببریم از زندگی فقط همین.قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیم و قرار نیست به شیوه ای که دیگران برای ما چیدند هماهنگ بشیم.خودت برای خودت زندگی کن، همونطوری که دوست داری همونطوری که لذت میبری.و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی تو این دنیاخوشبختی و شادی را به تو تعارف نمیکنه 
من ۴۵دلم میخواد۵۵ بشم😢😢

اصلا تو فکر افزایش وزن نرو من ۴۳ بودم بعد ازدواج شدم ۴۸ باردار شدم ۵۲..دارم خفه میشم دوس دارم بشم همون ۴۰ کیلویی سابق🤣

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2714

ببین من یه دستوری میدم از۱۳۰کیلو شدم ۹۰کیلو ۴۰کیلوکم کردم اگه ۲کفگیربرنج میخوردی بکنش یک کفگیر کمتربعدخوردیش۲الی۳لیوان دوغ بخور باهاش.بعدقرص لاغری خوبی هم بخور من اسم اون قرصونمیگم چون شایدنسازه بدنتو همراهشم ورزش کن خودت میبینی دیگ

اصلا تو فکر افزایش وزن نرو من ۴۳ بودم بعد ازدواج شدم ۴۸ باردار شدم ۵۲..دارم خفه میشم دوس دارم بشم هم ...

☺️☺️ای بابا،پس من اگر بشم ۵۵ و ازدواج کنم و بچه دار بشه حتما ۶۰و خورده ای میشم

پس لاغر بمونم بهتره😂❤️

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️
اندام‌ بستگی‌ به‌ قد‌ هم. داره

بله منم واسه همین می‌خوام لاغرشم دختر خالم ۱۷۰ هست وزنش هم هفتاد و خوردی اندازه من شکم داره من قدم ۱۶۲ وزنم۵۳/۵

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
نه عزیزم با توجه به قدم خوبه قد من ۱۶۲ هست یکم شکم دارم و پایین تنم هم بزرگه 

فکر کنم وزن نرمال برای ۱۶۲ بین ۵۵ تا ۵۷ باشه 

آخه ۴۵ خیلی کمه ولی خب هر کی یه جوری دوست داره دیگه.منم چاقی پایین تنه داره ۱۶۱ قدمه ۶۰ وزنم ولی راضیم 

2706