2737
2734
عنوان

داییم فیلم جهیزیه دخترش رو فرستاده برای خواهرم دلش رو بسوزونه

| مشاهده متن کامل بحث + 2030 بازدید | 119 پست
چقدر ناراحتم واسه مادرت واسه دل تو خواهرت خدا خوشی و خیرشو جلو پاتون بزاره و اونا رو محتاج در خونه ا ...

ممنون عزیزم فقط مادرم چون گناه داره مادرم ده سال میش سرطان گرفتن الانم ناراحتی قلبی دارن خواهرم بعد پسر کوچیکه گفت مامان اگه مریضیش بر گرده چی انقدر اذیت میکنید خندیده گفته بر گرده مگه چی میشه😞اونا که انقدر پولدارن محتاج نمیشن فقط خدا کمک مامانم کنه خودم که به تیکه موهام سفید شد روزهای بدی رو سپری میکنیم پر از استرس

ممنون عزیزم فقط مادرم چون گناه داره مادرم ده سال میش سرطان گرفتن الانم ناراحتی قلبی دارن خواهرم بعد ...

وای خدا لعنتش کنه چقدر بی غیرت چقدر بی شرف چقدر بی عاطفه انگار ن انگار مادرشه میگفتی انشاءالله بیافته جون تو زنت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا لعنتش کنه چقدر بی غیرت چقدر بی شرف چقدر بی عاطفه انگار ن انگار مادرشه میگفتی انشاءالله بیافت ...

الهی بیفته مادرم سرطان گرفت رفتم تو حموم خودم با دستام همه موهاشو ریختم کچل شد روزهای بدی بود خیلی بد یاداوریشون هم زجر اوره خیر نبینن عروسا و پسرا بابام مریض/شد اومدن دادو بیداد که ما ادرار ش رو خالی میکنیم دامادش بیان حالا یه بار این کارو کردن  گفتن شما دو کارت میدیم دخترا دانگی که برا بابا خرج میکنیم باید بدن حالا بابام خدا بیامرز حقوق داشت پدرم سکته کرد از کار اینا رفت کمای عمیق و فوت شد😭البته بابام طرفشون بود دیر فهمید پسرا و عروساش کین

2728
خدا رحمتش کنه ب مادرت شفا بده ب حق امام رضا 😭

مرسی عزیز دلم لطفا برا آرامش مادرم دعا کنید امروز یه کاری کردم بیرون بودم خانمه دعام کرد گفتم ممنون ولی برا سلامتی مادرم دعا کنید😘🙏

هیچی نگو 

حرمتتون از بین میره

خدا یه بخت عالی برسونه برا خواهرت 

الان دلش شکسته خدا دل شکسته میخره

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

به نظر چنین قصدی نداشته و اگه شما چنین برخوردی نشون بدین میگن چشم دیدن خوشبختی بفیه رو ندارن و حسودیشون شده نکنید

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.

بگو چن تا استیکر خنده بفرسه😁😂

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2738

عزیزم شما چه خواهر خوبی هستی که به فکر دل خواهرت هستی ولی واکنش در مقابل اینجور آدمها بیشتر بی اهمیتیه چون وقتی شما واکنش نشون بدی میفهمن به هدفشون رسیدن و ناراحتت کردند. 

به نظر چنین قصدی نداشته و اگه شما چنین برخوردی نشون بدین میگن چشم دیدن خوشبختی بفیه رو ندارن و حسودی ...

البته بستگی داره چطور ادمیه ولی کلا زنگ نزن دقیقا همونا رو میگن و خواهرت اسیب میخوره

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
اره بهونه بود میدونم  ولی الان موضوع بحثم اینه چی بگم به این دایی بیشعور

عزیزم به نظرم رفتاری نکن که بفهمن ناراحت شدین.خواهرت هم پیام تبریک و استیکر گل و خوشبخت باشن بفرسته.

تامام

عصبانیه که هست دلیل نمیشه پاچه ی بقیه رو بگیره عزیزم

عزیزم شما الان خودتونم درست حرف نزدین

بعدم من ندیدم با کسی بد حرف بزنن داشتن برادراشونو نفرین میکردن که بقیه موضع گرفتن

نمیدونم شایدم من متوجه نشدم که به بقیه توهین کردن🤷‍♀️

2706