2703
2553

دوستان سلام من خواهرم 4روز بعد عقد جدا شد خیلی زیباست ولی پسره بعد چهار روز گفت قدت کوتاهه نمیخوامت خواهرم 160بلند نیست کوتاهم نیست 

خلاصه جدا شد کار کرد موفق شد خونه و ماشین خرید 

من ی دایی دارم با دوتا دختر که هردو ازدواجکردن وبرای مراسممشون من رفتم و کمک کردم از چیدن جهیزیه و خریدش و همه چی 

دختر اخریش جهیزیه ش رو ی ماه پیش بردنو منم رفتم کمک دستشون با مادرم با هدیه و کلی وسایل برای یخچالش 

خواهرم سرکار بود و نیومد، امروز برداشته چند تا فیلم از جهیزیه دخترش گرفته واتس کرده خواهرم 

خواهرمم کبی گریهکرد و گفت میخواد دل من رو بسوزونه دیدن باشه که شماها دیدین دیگه 

من فردا میخوام زنگ بزنم هرچی دهنم میاد بگم 

نطرتون چیه چی بگم

😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چقدر شعورش پایینه آخه😔انشالله یه بخت خوب نسیب خواهرت شه

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
2714

من ک با همه این آدمای سمی بدون توجه ب آبرو و چی بگن پشت سرمو چار روز دیگ برا دخترام کاراشون نیازم میشن تموم کردم راحتم والا  

هر بار این تیکر میاد جلو تر چقد ذوق میکنمم برات جانَکَم😍خدا یا خودت حافظ همه تو دلیا باش دامن منتظراشم سبز کن😍

چرا بد برداشت میکنی 

شاید بیمنظور فرستاده 

به نظرم داری بد قضاوت میکنی 

شاید خاسته لطف کنه  و حالا که خاهرت ندیده بوده جهاز رو فیلمش رو فرستاده

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2706