2737
2734
عنوان

داییم فیلم جهیزیه دخترش رو فرستاده برای خواهرم دلش رو بسوزونه

| مشاهده متن کامل بحث + 2030 بازدید | 119 پست
برو بابا اون بهونه کرده  و الا قد از اول میبینن که کوتاس نمیشه پنهان کرد

اره بهونه بود میدونم 

ولی الان موضوع بحثم اینه چی بگم به این دایی بیشعور

😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکن این کارو انقد ساده نباش اگ این کارو بکنی بر فرض اگرم قصد بدی داشتن خیالشون راحت میشه که تونستن دل ابجیتو بسوزونن نزار نقطه ضعف ابجیتو بفهمن که بدبخت میشین بگو ابجیت جواب بده ایشالا به خوشی استفاده دایی جان ولی در عوض چند وقت بعد خواهرت از خونه یا ماشین که خریده یا خریدای جدید و بزرگش واسه داییت یا دخترش بفرسته یکم سیاست خوب چیزیه

2728

ن بابا زنگ نزن نقطه ضعف ندید دست کسی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

چقد شما ساده این دلم سوخت

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2740

الآن فهمیدم که فقط دایی های من خاله زنک و عقده ای نیستن واقعا این جور فامیلا رو باید تف کرد گذاشت کنار چون سمین

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎

بی تفاوت باشین شاید بی منظور باشه که واکنش شما صورت خوبی نداره اگه بت منطور هم فرستاده که شما بی تفاوت باشین که یعنی براتون مهم نیست بخوای واکنش نشون بدی قطعا دلخوری پیش میاد به خواهرتم بگو قوی باشه اینهمه آدم جدا میشن اون اقا لیاقت خواهرت رو نداشت به امید خدا یه بخت خوب نصیبش بشه 

خواهرت مشکل داره ها.. دقیقا شما ها دیدین اون ندیده داییت هم فکر کرده مشکل خواهرت واقعا کارش بوده نه ...

اصلا داییم سالی ی بارم به خواهرم پیام و زنگ نمیزنه چرا فقط برا این فرستاده واسه هیشکی نفرستاده پس

😢😢

زنگ بزنه ناسزا بگه که قطعا میگن حسودی کرده 

بهتره به خواهرت بگی جواب بده فقط مبارک باشه. بعضی ها مرض دارن میخوان صداتو دربیارن که بعدش به همه بگن دیدی عیب از خودش بود و بی اعصابه و حسوده 

به خواهرت بگو نذار به مقصودشون برسن 

« هوشم ببر زمانی تا کی غم زمانه »

مامانم همیشه از مجالس جهیزیه دیدن و اینا بدش میومد 

میگفت بافث چشم و هم چشمی میشه و ممکنه یه نفر نداشته باشه 

جلوی بچش خجالت بکشه، آهش دامن زندگی عروس دوماد رو می گیره 

داییت خواسته یا نا خواسته بد آتیشی واسه زندگی خودش و دخترش دست و پا گرد

خدا حق مظلوم رو می گیره 

شما لازم نیست بگید، خواهرتون هم حتما تبریک بگه و آرزوی خوشبختی کنه ، بی تفاوتی خواهرتون ببینند بیشتر حرص می خورند

2706