2737
2739
عنوان

همسایه بالاییمون

431 بازدید | 43 پست

سلام ما چهار ساله این واحد رو خریدیم دوسال اول خوب بود بعد دو ساله یه مستاجر جدید اومده خیلی اذیتمون میکنه ساعت ۳ شب بچه هاش بدو بدو من هم بیماری قلبی با وحشت از خواب میپرم فکر میکنم زلزله اومده ماهمون سالی که خریدیمش خونه رو ۲۰۰ میلیون گرون تر دادیم که واحد بالکن رو به ویو داشته باشه و ازش استفاده کنیم اما همسایه بالاییمون روزی دوبار لجن و گل و لای و اب میریزه تو بالکن مادو سه باری هم تذکر دادیم بی فایده است دوساله 

قلبت را با خیرخواهی و امید پر از نور کن 🌹ذهنت را فقط بر قدمهایت رو به موفقیت متمرکز کن🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آپارتمان نشینی خیلی سخته 😥

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
2728

چرا به صاحبخونه شکایت نمیکنی

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)

کنترل بچه ها سخته ولی ساعت 3شب رو اصلا درک نمی‌کنم دیگه مردم آزاریه

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))

بلند گو دستت بگیر برو تو کوچه اسم و فامیلش رو بگو با کارایی که کرده تا همه همسایه ها خبر دار بشن بگو تکرار کنه شکایت میکنین به دلیل مزاحمت 

ما یه همسایه داشتیم یه زمان تو آپارتمان خیلی اذیت میکرد واحد روبه روییشون همین کارو کرد آدم شدن

خدایا بیبی چک مثبتم آرزوس خدایا شکرت به آرزوم رسیدم ۱۴۰۰/۴/۱۲ بیبی چکم مثبت شد خدااااااااااایاااااااا شکرت ۱۴۰۰/۵/۶ رفتم سونو تشکیل قلب گفتن قلب کوچولو نینی تشکیل شده شکرت خداجونم سالم برسون دستم😍۱۴۰۰/۶/۶ رفتم سونو ان تی خداروهزار مرتبه شکر نینی سالم و سرحال بود وقتی صدای قلبشو شنیدم و تکون هاشو دیدم آرزو کردم خدا دامن همه ی منتظر ها رو سبز کنه و این حس رو قسمتشون کنه جفتم قدامی پرویا هست و طول سرویکسم ۳۰ یکم نگرانم اما به خدا امید دارم خدا جونم شکرت شکرت شکرت😍۱۴۰۰/۷/۴ رفتم برای مراقبت و صدای قلب نی نی رو دوباره شنیدم خداروشکر اوضاع خوب بود دکترم گفت واکسن کرونا بزن تا خودت و نینی از خطر محفوظ بشین به امید خود خدا واکسن زدیم هم من هم بابایی ☺ نی نی گلم نمیدونم دخملی یا پسر ولی بدون منو ابجی جون و بابایی عاشقتیم برای سلامتی هممون یه صلوات میفرستین خاله ها😍نینی گلم😍 عمر مادر امروز انقدر کنجکاو بودم بدونم چی هستی که رفتم سونو با ابجی جونت به منو آبجی گفتن یه دخمل ناز تو راهه خدا سالم برسونه تو رو پیش ما😍😍😍😍😍۱۴۰۰/۸/۴ رفتم سونو آنومالی خداروشکر همه چیز خوب بود ولی هنوز جفتم سرراهیه😢 امیدوارم بره بالا امروز همه اجزای بدنت رو مو به مو دیدم قربونت بشم دکتر گفت صد درصد یه دخمل طلا تو راه دارم 😍 دورت بگردم پرنسس کوچولو 
2740
تذکر بی فایده هست برو بالا خودتو بزن به سلیطه بازی و داد بزن  درس میشه

امروز شوهرم خونه نبود رفتم در خونشون محترمانه با خانمش داشتم صحبت میکردم که میگفت به ما ربطی نداره و بالکن خرابه و صابخونه باید درست کنه همین جور عادی داشتیم صحبت میکردیم یهو شوهرش از ته خونه شروع کرد به فحش و بدو بیراه به من نزدیک بود قلبم واسته من تابه حال نه پدرم نه برادرم و نه همسرم از گل گمتر بهم نگفتن 

قلبت را با خیرخواهی و امید پر از نور کن 🌹ذهنت را فقط بر قدمهایت رو به موفقیت متمرکز کن🌱

اگه صاحبخونه کاری نکرد کلانتری اطلاع بدین،از این بیشعورها گیر ما هم افتاد خونمونو فروختیم انقدر آشغال بود همه جا آشنا داشت مثل خودش ،هر چند وحشی تر میشن 

الهی خواسته هامون بشه داشته هامون،آمین💞

ما یه همسایه داشتیم یه پیرمرد و پیر زن بودن مستاجر بودن 

ولی کل تعطیلات عید و کل سه ماه تابستون دختر و نوه هاش میومدن خونه شون و اونقدر سر و صدا داشتن که نگو 

پسر ها از صبح تا شب ولو بودن تو کوچه به فوتبال دختر بچه هم دم به دقیقه آیفون ما رو میزد

یه شب که از عید دیدنی برگشتیم ماشین دامادش جلو پارکینگ ما بود وقتی شوهرم رفت گفت ماشینتونو بردارید 

پسراش و دومادش دور علی گلابی ورداشتن با همسرم درگیر شدن منم زنگ زدم به ۱۱۰ ازشون شکایت کردیم 

خلاصه با صاحبخونه شون صحبت کردیم انداختشون بیرون راحت شدیم

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
امروز شوهرم خونه نبود رفتم در خونشون محترمانه با خانمش داشتم صحبت میکردم که میگفت به ما ربطی نداره و ...

شکایت کن به جرم فحاشی

چه آدم های بیشعوری شوهرت و بفرست بره 

رفتم خونمون اینقد گریه کردم شوهرم از سر کاراومد خسته و عصبی گفت چی شده منم بهش گفتم سریع رفت طبقه بالا مرده اومد بیرون نه گذاشت حرف بزنه نه چیزی خوابوند زیر چشمش من داشتم سکته میکردم نگم براتون چه روز بدی داشتم الانم دستام داره میلرزه تاشوهرم زدش رفت تو خونه چاقو برداره ولی هی میترسید برنمیداشت شوهرم سفت و سخت وایساده بود میگفت میخام بکشمش اخرم اومد دم در از ترس به غ ل ط کردن افتاد

رفتم خونمون اینقد گریه کردم شوهرم از سر کاراومد خسته و عصبی گفت چی شده منم بهش گفتم سریع رفت طبقه با ...

اگه شوهرت مردتیکه رو زده دستش دردنکنه