2733
2734

من تصمیم داشتم بگیرم ولی چون آبکشی و ... دستیه پشیمون شدم ، می خوام وقتی به دنیا اومد با برنامه ی لباس کودک ماشین لباس شویی بشورم

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تصمیم داشتم بگیرم ولی چون آبکشی و ... دستیه پشیمون شدم ، می خوام وقتی به دنیا اومد با برنامه ی لب ...

من ندارم ولی می‌خوام بگیرم چون لباس شویی ندارم پول هم زیاد ندارم بنظرت الان خوبشون چند قیمته

دیر شد،...در من اگر هم شور و شوقی بود مُرد...💔🥀
من ندارم ولی می‌خوام بگیرم چون لباس شویی ندارم پول هم زیاد ندارم بنظرت الان خوبشون چند قیمته

اگه فقط شستشو باشه با ۱ ، ۱ و خورده ای میشه ی چیز خوب گرفت ولی اگه بخوای خودش ابکشی کنه و خشک کن و ...حدود ۳ اینا میشه

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤
2740
اگه فقط شستشو باشه با ۱ ، ۱ و خورده ای میشه ی چیز خوب گرفت ولی اگه بخوای خودش ابکشی کنه و خشک کن و . ...

من از اون دو قلو ها می‌خوام که یکی بشوره یکی خشک کنه چون زمستون که بدون خشک کن نمیشه پس سه تومن هست؟مثلا واسه هشت کیلویی

من از اون دو قلو ها می‌خوام که یکی بشوره یکی خشک کنه چون زمستون که بدون خشک کن نمیشه پس سه تومن هست؟ ...

اره گلی جان از ۳ تومن در میاد تا بالا

من دوقلودارم ولی وقتی شست بایدابش روبزنی تاخالی شه بعداب بازکنی وابکشش وفشارشون بدی بعدبذاری توخشک کن  واشه مادوبارخشک کنش خراب شدبردیم تعمیربهمون گفت اولایه دورکوتاه بچرخه بعدم اب لباس روبگیربذارداخل امادرکل راضیم یه وقتایالباس میخوام یه دقه بشوره به اندازه ای که بوتن ازش بره میندازم

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
من دوقلودارم ولی وقتی شست بایدابش روبزنی تاخالی شه بعداب بازکنی وابکشش وفشارشون بدی بعدبذاری توخشک ک ...

من چون پولم کمه واسه همین میخوام دوقلو بخرم 😔ولی خب بنظرم هر چی هست بهتر از اینه خودم بشورم خیلی اذیت میشم

من چون پولم کمه واسه همین میخوام دوقلو بخرم 😔ولی خب بنظرم هر چی هست بهتر از اینه خودم بشورم خیلی اذ ...

من یه اتوماتم دارم همه ی لباسامون روباهمین دوقلومیشوریم من که راضیم

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم