2733
2739
عنوان

نمازشب(حاجتمندان)🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 112 پست

نماز رو دیشب خوندین🙄

برا من دعا کن مال دزدیده شدم رو پس بگیرم❤️

شوهرمم بره سرکار خوب و پر درآمد و ارامشم داشته باشه

هانیه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سهیلا برا خوشبختی و موفقیت دخترم دعا کن. منتظر معجز ه ام خیلی نگران و افسرده شده نمی تونم اینجا بگم . منم برات آیت الکرسی می خونم .قبول باشه ان شاءالله . 

براشادی روح امواتم صلوات    

عسل هستم.

لطفا دعا کن از این کشور دست خالی برنگردم غریبم. توروخدا دعا کن بعد ده سال حاجت روا بشم امسال😭

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

ماه بانو هستم تو رو خدا وتسه پسرم دعا کن دیابت داره

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏
2738

عزبزم میشه ب صورت خودمونی نماز شب برام توضیح بدی من دوس دارم بخونم شاید خدا ی بچه بهم داد داره میشع5سال انتظار 

تو گوگل دیدم متوجه نشدم فقط با زبون خودمونی از اول تا آخر توضیح بده خدا خیرت بده

عزبزم میشه ب صورت خودمونی نماز شب برام توضیح بدی من دوس دارم بخونم شاید خدا ی بچه بهم داد داره میشع5 ...

عزیزدلم من اول ی دو رکعت به نیت نماز شَفع میخونم مثل نماز صبح ،بعد یک رکعت به نیت نماز وَتر ،بعد از خوندن حمد سه تا قل هو الله یکی ناس یکی فلق ،بعددست راست تسبیح میگیری و با دست چپ قنوت ،اول چهل تا مومن که میتونن پدر مادر همسایه اقوام شهدا باشند رو میگی یا میتونی بگی اللهم اغفر المومنین و المومنات و المسلمین والمسلمات ،بعد هفت بار هذا مقام العائذ بک من الناز ،بعد ۷۰مرتبه استغفرالله ربی واتوب الیه بعدم ۱۰۰مرتبه العفو ،بعدم دو دستت قنوت بگیر هر چی خواستی دعا کن حتی به زبون فارسی و نماز رو تموم کن ،اینهایی هم که تو قنوت گفتم میتونی کم یا زیاد کنی ،حتی میتونی  بعد حمد سوره نخونی،هر جور راحتی و با خدا عشق می‌کنی بخون ،بعد ببین چجوری وابسته میشی 🤩🤩🤩🤩

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
عزبزم میشه ب صورت خودمونی نماز شب برام توضیح بدی من دوس دارم بخونم شاید خدا ی بچه بهم داد داره میشع5 ...

اینستا داری ی چی برات بفرستم؟؟؟

عزیزدلم من اول ی دو رکعت به نیت نماز شَفع میخونم مثل نماز صبح ،بعد یک رکعت به نیت نماز وَتر ،بعد از ...

دو رکعت خواندی تمام میکنی بعد یک رکعت میخونی؟سه تا خط اول بیشتر توضیح بدید ممنون

دو رکعت خواندی تمام میکنی بعد یک رکعت میخونی؟سه تا خط اول بیشتر توضیح بدید ممنون

اره عزیزم اول ی دو رکعت میخونی سلام میدی و بعد یک رکعت رو میخونی

2706