2733
2734
عنوان

نمازشب(حاجتمندان)🤩🤩

690 بازدید | 112 پست

سلام دوستان ،همینقدر بگم که خودم هنوز اول راهم و هیچ ادعایی ندارم و خیلی محتاج دعای شما عزیزانم،هدفم از این تاپیک دعا و صلوات برای فرج و سلامتی امام زمانمون هست هر کدوم خواستید اسم و حاجتتون رو بگید (لطفا عنوان تاپیک رو لایک نکنید تا مدیون نشم حتما کامنت بزارید و حتماا ی اسم حتی مستعار چون اسامی پروفایل سخته برای دعا کردن تا در قنوت نماز وتر (یکی از چهار جایی که دعا مستجاب هست) براتون دعا کنم ، همچنین شما رو تو ثوابش شریک میکنم شما هم ۲۵تا صلوات با عجل فرجهم به نیت فرج و سلامتی آقا امام زمان عجل الله و حاجت روایی خودتون بفرستید  ،اگر اسم کس دیگه ای رو گفتید برای دعا ازش بخواید یا خودتون صلوات رو بفرستید  خدا بخواد و توفیق بده هر روز این تاپیک رو قرار میدم و دعاگوی شما عزیزان خواهم بود ،فقط اینکه ببخشید من ممکنه جواب ندم ولی حتماااا میبینم یادداشت میکنم و انشاء الله دعاگوتون خواهم بود ،خیلی التماس دعا دارم ،لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم و صل علی محمد و آله الطاهرین(در ضمن به نیت حاجات همتون بعد نمازدعای یستشیر میخونم)

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسمم فاطمه دعا کن خونه دار بشیم انشاالله 🙏

خیر ببینی انشاالله

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹

عزیزم ی نفر هست ابروش توی خطره ولی حق بااونه وری همه کاسه کوزع سر اون شکسته دعاش کن عزیزم خیلی بد شرایطی هست گلم خودم ار طرفش صلواتووو میفرستم  اسمش ستاره هس ، 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2738

به نیت مهشید قبولی توی کنکور و رشته مورد نظر

ب نیت مهد ک با عشقش ازدواج کنه و خوشبخت بشه

الان میعرستم صلواتو حاجت روا بشی انشالا

❤🌹

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

زهرا💚🙏توراهیم پسرباشه سالم و صالح باشه وباشوهرم آشتی کنم💚💚💚

منتظرمعجزه خدام تادلم آروم بگیره میشه یه صلوات یه دعامنومهمون کنی اگه دعام کردی به حق حضرت زینب حاجت روابشی💚🤲

برا داداشم دعا کنید عاقبت بخیر بشه اسمش محمد رضا ست 🌸 

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 

واسه حاجت منم دعا کن عزیزم فاطمه هستم خیلی ممنون

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
2706