2737
2734

رل سابقم

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چرا؟ دلیلش چی بود؟

چون عاشق بود هیچی براش کم نمیزاشتم نه عاطفی نه جن سی ولی به قول خودش تا موی منو به اونا نمیده فقط واسه وقت گذرونی

نام کاربری م بسته به مود ثبت نام بود و نمیدونستم نمیشه تغییر داد😊😊
چون عاشق بود هیچی براش کم نمیزاشتم نه عاطفی نه جن سی ولی به قول خودش تا موی منو به اونا نمیده فقط وا ...

دیدی کسی که باش خیانت کرد به شما رو؟؟

از نظر قیافه و هیکل بهتر بود از شما؟؟

شوهرخودم  جوری رفتار می‌کرد با من که فکر ميکردم هیچ زنی پیش چشمش نمیاد سربزیر و مودب بود اما خ ...

دقیقا شوهر منم با اینکه همیشه خیانتاش لو میرفت اما زبون باز حرفه ای بود یعنی با حرفاش منو گول میزد فکر میکردم در حد دوستیه 

اما خب جدیدا دیگه صیغه میکرد 

آرزوم بود از زندگیم کم شه

جدا شدین؟

نه باهمیم ولی این مساله یک بحران شد تو زندگیم که چهار سال طول کشید تا کمی آتیشم بخوابه بارها افتاد به پام گریه کرد که ببخشمش 

گفت هرچی مشکل تو زندگیم دارم.به خاطر این‌که از من ناراحتی 

همین چند وقت پیش بهش گفتم پایه اعتماد تو زندگیم شکسته هیچ وقت اون آدم قبل نمی‌شم دلیل اصلیه موندنم بچه هامن 

زمان اون اتفاق من دومی رو باردار بودم

،،
2706