2737
2734
عنوان

دقیقا الان 37 روزه خواهر زاده هام مهمانن😪😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 193526 بازدید | 1103 پست
نگید تو رو خدا آدم چطور می تونه یکی رو تا این حد کوچیک کنه و پسر بیمار روحی هست این رفتارا شاید به ض ...

چی بگم والا... چقد پدر و مادرش بیفکرن😔 درست میگی اتفاقا الان محبت پدر و مادرش رو میخواد🥺

بدهکار نیست ولی خب اگه وضعشون خوب نبود و توانایی اجاره سوئیت نداشتند میگفتم آره حتما کمک کن چون یه آ ...

شما مجردی؟ به نطر میاد مجرد باشی چون اصلا شوهر استارتر رو در نظر نگرفتی. بله خونه مادر پدر فرق داره چون مادرت مسئولیت بیشتری رو گردنشه تا شما. بعدم زندگی مشترک جوریه که استارتر نمیتونه تصمیم بگیره چون اونجا خونه همسرش هم هست. بعدم شما شاید خانوادگی روحیاتتون جوری باشه که بخواین از دیگران نگه داری کنین ولی بقیه نتونن. زن و شوهر آسایش میخوان استراحت میخوان به خلوت نیاز دارن دوست دارن راحت بگردن. تو این گرونی چه لزومی داره ادم این همه مدت از کسی نگه داری کنه‌.پولدار و بی پولم نداره هرکس مسئول زندگی خودشه. کمک کردن هم اندازه ای داره ۲ ۳ روز نه اینکه ۳۷ روز

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه ساعت 

۳ ساعت که کمه می تونن یک روز در میون هم رفت وامد کنن بهتره تا مزاحم شما بشن.همین امروز با خواهرت اتمام حجت کن رودر وایسی هم بذار کنار.خونه ما ما هم همیشه مثل  شما مسافرخونه مریضهای فامیل شده بود

امروز شد ۳۸ روز که خونتونن اسی فقط لطفا آخرش بیا بگو چی شد مث اونکه با یدون مرغ چی درست کنم نشه ا ...

ماکارونی داده ب خوردشون،مامانشم بهشون گفته بود تا جایی ک یادمه شام نمی‌خوریم شما

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2731
شما مجردی؟ به نطر میاد مجرد باشی چون اصلا شوهر استارتر رو در نظر نگرفتی. بله خونه مادر پدر فرق داره ...

نه متاهلم. نمیدونم گویا دید من و شما فرق داره به طرز و اندازه کمک کردن. هرکسی یه دیدی داره. 

من نظرم اینه گاهی برای کمک به هم از آسایشمون بزنیم. 

نظر شمام محترمه دوستم❤️

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
دختره برادرش آورده یک در میون میره دکتر شوک سرپایی میده و میاره آره عزیرم شوهرن آدم دست و دلبازی هست ...

اسی شوک که مهم نیست تو هر شهری باشن میتونن همونجا شوک بدن

ببخشید شما رو گیر آوردن سوار شدن

چی بگم والا... چقد پدر و مادرش بیفکرن😔 درست میگی اتفاقا الان محبت پدر و مادرش رو میخواد🥺

خدا کمکشون کنه کسی که عرضه بزرگ کردن و رسیدگی به جسم و روح دوتا بچه رو نداره چرا باید بچه دار بشه بچه ی مریض پدر و‌مادر میخواد نه خاله این طرز زندگی هر بچه ای رو مریض میکنه

سلام بر ....
سه ساعت 

سه ساعتو میشه رفت و آمدم کرد مثه دانشجوها. 

من اگه خدای نکرده جای اونا بودم رفت و آمد میکردم میرفتم مطبو برمیگشتم. 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2738
والله خدا شریک کثافت کاری هاش شده یه خواهر دیگه ام برنج و گوشت و برنج و حتی میوه از شهرستان ماشین اج ...

چقدر با شعورن خدا خیرش بده 

فاصله بین عربار دکتر رفتنشون چقدره مگه، چقدر فاصله دارن مگه؟ برن دوباره بیان خوب 

خوب بستریش کنن  بیمارستان با خودت برو دکتر به دکتر بگو به دکتر خوب تو سهرستان اونا بهت معرفی کنه که برن ادامه درمان اونجا بدن خودسون هم معذبن

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
شما مجردی؟ به نطر میاد مجرد باشی چون اصلا شوهر استارتر رو در نظر نگرفتی. بله خونه مادر پدر فرق داره ...

منم اعتقاد دارم همه باید در حد توان به همدیگه کمک کنن مهمون مراعات صابخونه رو کنه صاحبخونه مراعات شرایط بد مهمون رو بکنه ولی متاسفانه زمانه جوری خراب شده که هر کی آدم خوبه باشه سوارش میشن اما امیدوارم خدا به همه انصاف و‌ دل مهربون بده

سلام بر ....
2706