2737
2734
عنوان

دقیقا الان 37 روزه خواهر زاده هام مهمانن😪😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 193525 بازدید | 1103 پست

بفرست خونه مامانت

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
خیلی دلم برا خواهرزاده هات میسوزه از سره درموندگی باور کن موندن بسکه نمیدونن چیکار کنن کجا برن کاش م ...

پدر بزرگشون یک روز تحمل نمیکنه بقران قسم 

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه شیراز دکتراش خوبند. حرفاتون قبول دارم همش درسته باید تلاشم کنه برای اجاره سوئیت.  ولی من م ...

بخاطر خدا برای کسی ک چاره ی دیگه ای نداره کمک میکنن

نه اینا ک وصعشون خوبه میتونن خونه کرایه کنن

و مادرشون برای اینکه راحت باشه اینارو از سرشون باز کرده

آخه شیراز دکتراش خوبند. حرفاتون قبول دارم همش درسته باید تلاشم کنه برای اجاره سوئیت.  ولی من م ...

مگر فقط ایشونه

حق همسر و دخترشم هست

بعدم ظاهرا این مهمونا فکر کردن صاحبخونه وظیفه شه

والا کدوم باجناق بچه های گنده باجناقشو اینقدر نگه میداره تو خونه

هردو بزرگن سن ازدواجشونه

سنی نیستن که بگی از پس خودشون بر نمیان

مادر و پدرشون که ظاهرا  من حس کردم بدشون نمیاد این داماد بیچاره چزونده بشه

2731

منم بنظرم اول خودت داخل برو به بچه ها بگو بیرون بشینن  با دکتر صحبت کن بگو راه حل بده و خود دکتر بهشون بگه برین مثلا ماهی دوبار در دوروز بیاین اینطوری براتون بهتره  از دکتر خواهش کن

شهرستان هستن

وای دیگه واقعاهمسرت حق داره اینجوری زندگیتم میپاشه زنگ بزن ب ابجیت الکی بگوفلانی مرده ازخانواده همسرم بایدبریم شهرستان باهمسرتم هماهنگ کن بگوعزیزم حق بت‌میدم ناراحت باشی واسه خاطرراحتی تومیخام اینکازکنم

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤
شما میگی اگه وضعشون خوب نبود میگفتم نگه داریشون. مگه ایشون بدهکاره به مهموناش؟ ثواب کردن یعنی چی وقت ...

بدهکار نیست ولی خب اگه وضعشون خوب نبود و توانایی اجاره سوئیت نداشتند میگفتم آره حتما کمک کن چون یه آدم ناتوان و بیمار بهشون پناه آورده. 

ما خودمون زن داییم عمل قلب کرد اومد خونمون موند من سروقت داروهاشو بهش میدادم. هنوزم میگه

پسرش دماغشو عمل کرد اومد خونه ما موند. 

الانم مریضه گفتیم بیا تهران عمل کن ما بهت می‌رسیم. 

مادر بزرگم قلبشو عمل کرد دوماه خونه ما بود بچه هاشو نوه هاش و عیادت کننده هام همش میومدن اونجا 

مادرم باردارم بود بهشون میرسید

من به استارتر حق میدم و گفتم صحبت کن بیاند خونه اجاره کنند. ولی اینم میدونم خوبی بی جواب نمیمونه. 

حالا دوماه کمک به یه بیمار کنیم. 

خودمونو باید بذاریم جای اون پسر مریض. هنوزم میگم اگه توانایی اجاره سوئیت نداشتند استارتر تحمل می‌کرد خیلی خوب بود. 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2738
خودت بهشون بگو شوهرت راضی نیس من ب داداش و زن داداشم رک گفتم شوهرم نمیخاد کسی بیاد خونمون دیگه پاشو ...

چرا شوهرت دوست نداره؟ برای اقوام تو سختگیر هست یا کلا رفت و آمد دوست نداره؟

سلام بر ....
منم بنظرم اول خودت داخل برو به بچه ها بگو بیرون بشینن  با دکتر صحبت کن بگو راه حل بده و خود دکت ...

اصلا چه دلیلی داره

دوتا دختر و پسر بزرگسال هستن

خیایا تو سن اینا خانواده می چرخونن ازدواج می کنن

یه سوییت بگیرن هر روز هر روز برن دکتر

اون مادر بی خیالشونم اگر به غیرتش برخورد بیاد پیششون

شوهر استارتر برای چی باید جور بچه های گنده باجناق بی عارشو بکشه؟؟ 

که تشکر و قدر دانی هم حالیش نیست؟؟ 

عزیزم خودتو زجر نده بهشون رک و راست بگو برن. آدما زمان که بگذره همه خوبیاتو یادشون میره. زیادی هم تحویلشون نگیر غذای انچنانی و پذیرایی و ... رو کم کن. گاهی هم جلو چشمشون برین بیرون و بگردین تا بفهمن مزاحمن. یاد مادرشوهر خواهرشوهرم افتادم اومدن خونه ما چند روزی موندن هی هم میگفتن ما اومدیم دو ماه بمونیم پیشتون🤮

والله خدا شریک کثافت کاری هاش شده یه خواهر دیگه ام برنج و گوشت و برنج و حتی میوه از شهرستان ماشین اج ...

جمله اولت؟! خدا شریک کثافتکاری شده؟!😳

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
عزیزم خودتو زجر نده بهشون رک و راست بگو برن. آدما زمان که بگذره همه خوبیاتو یادشون میره. زیادی هم تح ...

حالا باز اونا خونه پسرشون بوده هرچند همونم پرروییه

شوهر استارتر واقعا آقایی کرده 37 روز بچه های بزرگ باجناق رو تحمل کرده

2706