2737
2734
عنوان

علت خوابیدن پف کیک درحین پخت?

| مشاهده متن کامل بحث + 4248 بازدید | 112 پست
سلام خوبین.من همیشه موادم همین اندازه میریختم.یه لیوان شیر ۴تخم مرغ.نصف لیوان روغن ویک لیوان فرانسوی ...

بکینگ پودرت خیلی زیاده جانم 1 قاشق کافیه

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خود توسترمون برنامه کیک داره میرنم برنامشو خوش ۱۴۰درجس برا۶۰دقیقه.

اهان توستر داری فکر کردم فر داری.

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2731
ممنون. پس یک قاشق میریزم.انشالله که پفش درحین پخت نخوابه

نه چون اردت خوبه بکینگ پودر 2 قاشق خیلی زیاده

نه چون اردت خوبه بکینگ پودر 2 قاشق خیلی زیاده

الان تاپیکاتونو خوندم خیلی اموزش های عالی و اسون گداشتین دستتون درد نکنه.فردا میخوام شیرینی دانمارکی که گذاشتینو درست کنم فکر کنم بتونم.انشالله که مثل شما عالی بشه.

الان تاپیکاتونو خوندم خیلی اموزش های عالی و اسون گداشتین دستتون درد نکنه.فردا میخوام شیرینی دانمارکی ...

فدات گلم. برای دانمارکی تا حدی ارد بریز که به دستت نچسبه 

2740