2737
2739

سلام 

بچه ها من ۳ماهه زایمان کردم

۲ماه اول پیش مامانم بودم چون درد داشتم حالا بگذریم

بهتر ک شدم اومدم خونه خودم داااااغون شدم همش گریه نا امیدی افکار منفی پشیمونی از بچه آوردن عدم تحمل تنهایی

الان مامانم اومده پیشم روانپشکم بهم قرص آسنترا داد 

توروخدا بگین خوب میشم؟

کسی مثل من بوده

طوری میشم ک بتونم تنها بمونم

خداجونم مرسی که هوامو داری ❤

منم از تو بدتر بودم... قرص نخور عادت می کنی بهش... بدتر میشی...

باید فقط رو افکارت کار کنی...

من فران و نماز اول وقت برام معجزه کرد.. قران رو با معنی حتما بخون...

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعیه با قرص تا حد زیاد خوب میشه 

و اینکه سعی کنی روزی حتی شده یه ربع برا ورزش وقت بزاری خیلی تاثیر داره

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2731
منم تو شرایط شمام دقیق سه ماهه دوماهه اول پیش مامانم بود میخوا برگردم پیش مادرم .ولی بنظرم خوب میشیم ...

اخه تا کی یکی کنارمون باشه 

آخرش ک باید درست بشه

میترسم عادت کنم 

عزیزم به این چیزا فکر نکن تو الان به بچه خوشگل داری که مامانش تویی به روزای فکر کن که اولین قدمشو بر میداره اولین حرفی که میزنه اسم توعه به چیزای قشنگ فکر کن افسردگی چیه دیگه به این فکر کن که چه خانواده خوشبختی هستید که خدا بهتون یه کودک سالم داده زندگی خیلی قشنگ برای خودت تلخش نکن گلم

2740
منم از تو بدتر بودم... قرص نخور عادت می کنی بهش... بدتر میشی... باید فقط رو افکارت کار کنی... من ف ...

خیلی شرایط سختی 

بدتر اینکه شهر غریبم

منم از تو بدتر بودم... قرص نخور عادت می کنی بهش... بدتر میشی... باید فقط رو افکارت کار کنی... من ف ...

این ی باور غلطه ک قرص عادت میاره . اینطور نیس هورمونای شادی اور گاهی ب خاطر فعل و انفعالات شیمیایی ( مثل زایمان ) کم میشن و باید از راه دارویی مصرف شه . هیچوقت باورای غلط و بدون پشتوانه علمی رو ترویج ندیم . 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
عزیزم به این چیزا فکر نکن تو الان به بچه خوشگل داری که مامانش تویی به روزای فکر کن که اولین قدمشو بر ...

بخدا بچم انقدر شیرینه 

ولی من دارم این روزارو از دست میدم

بخدا هرچی سعی میکنم زور این افکار خیلی زیاده

این ی باور غلطه ک قرص عادت میاره . اینطور نیس هورمونای شادی اور گاهی ب خاطر فعل و انفعالات شیمیایی ( ...

من الان ۲۰روزه میخورم 

الان نگرانی جدیدم اینکه اگه عادت کنم کسی کنارم باشه چی

اخه تا کی یکی کنارمون باشه  آخرش ک باید درست بشه میترسم عادت کنم

چیکار کنیم نه خیالت راحت من که بچم همه جوره اذیتم کرده بیشتر روزا گریه میکنم زایمانم ک خودش بدتر مگه جون ما چقده تنها نمون تا یه کم بزرگ شه بچه هامون گناه دارن باید قوی باشیم

بخدا بچم انقدر شیرینه  ولی من دارم این روزارو از دست میدم بخدا هرچی سعی میکنم زور این افکار خ ...

من خودم بشخصه ادم شادیم و افسردگی نگرفتم تا حالا و فکر کنم اگر هم بگیرم باز برمیگرد به حالت قبلم ولی خب نمیدونم دیگه با چه روشی بهتون انرژی خوب بدم