2737
2734
عنوان

لطفا یه لحظه بیاید از استرس دارم سکته میکنم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش گفت میگم که پردشو زده اونم از استرس داشت سکته میکرد رنگ پریده بود خیلی باهاش دعوا کردم پیگیر می ...

دلم براش میسوزه

ولی خب تقصیر خودش بوده نمیتونسته صب کنه تا ازدواج کنه؟

چه خواهر مهربونی هستی 

😐😐😐😐چقع فشار داده ک پاره شده😐😐😐😐

سقه سرت بام همه کسونم🥺💜    <<روزبه حصاری>> دین دنیام😻💙
خب وقتی خواسته خودش بوده، چی میخواین بگین همین پسره به قول شما احمق میاد میگه خودش خواست مجبورش نکر ...

چی بگم زبون نفهم نفهم 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان💚
2728
دلم براش میسوزه ولی خب تقصیر خودش بوده نمیتونسته صب کنه تا ازدواج کنه؟ چه خواهر مهربونی هستی  ...

خیلی دعوا میکردن باهم گفتم بابا بدرد هم نمی‌خورید شما پسرم میگف هیچی ندارم بیام خواستگاری ک دیدم اینطوری کردن

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان💚
2740
فکر میکنی این دوتا با هم ازدواج کنن خوشبخت میشن؟فردا صد تا تهمت به خواهرت میزنه از جمله هرزگی

دیگه غلطیه ک خودش کرده ابرو واس ما نذاشته میگف دوسش داره خواهرم اگ داره بیاد بگیرش دیگ اینجوری بمونه ابرو ریزی میشه خیلی بد میشه😭😭😭

اینکارو کردن که با هم ازدواج کنن؟

خواهرم اره دیگ نمیدونم اون چی گفته 

دیگه غلطیه ک خودش کرده ابرو واس ما نذاشته میگف دوسش داره خواهرم اگ داره بیاد بگیرش دیگ اینجوری بمونه ...

توانایی مالی اینو ندارید که بدوزه؟

خواهر تو مثل خواهر من به خدا بدبخت میشه بره با این ادم

خواهرم اره دیگ نمیدونم اون چی گفته 

خواهرت چند سالشه؟ 

ببین ادم از روی احساس هر کاری میکنی ، حتی ممکنه دروغ بگه . هردختری میدونه بدبخت میشه با این کار . خودتون معاینه کردینش؟

توانایی مالی اینو ندارید که بدوزه؟ خواهر تو مثل خواهر من به خدا بدبخت میشه بره با این ادم

همین الان بهم گفته فکرم کار نمیکنه...خواهرت اینجوری شد؟؟

2706