2733
2739
عنوان

لطفا یه لحظه بیاید از استرس دارم سکته میکنم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 48 پست
همین الان بهم گفته فکرم کار نمیکنه...خواهرت اینجوری شد؟؟

نه خواهر من نشده

شوهر خواهر من با اینکه خودش دوس پسر خواهرم بوده ، به خواهرم و پدرم موقعی که میخواستن جدا بشن میگفت ، دخترتتتتت دوسسسس پسررررر داشته قبل از من

چه برسه به دادن پرده به طرف 

عزیزم اگر خواهرت خواست خودش بوده تورو خدا از فاز سو استفاده شده ازش بیا بیرون ، خواست خودش بوده ،بدن خودش ، نیاز طبیعیشه،اگر خواست خودش نبوده و تجاوز بوده از روی معاینه واژن چیزی مشخص نمیشه، پزشکی قانونی میگه تا ۴۸ ساعت بعد بدون اینکه حمومم رفته باشید بیاید ، وگرنه از معاینه واژن چیزی ثابت نمیشه مگر اینکه ۳ تا شاهد مرد داشته باشید، اگر بیشتر از سه چهار روز گذشته و اثارش مثل ضرب و شتم و منی پاک شده شکایت به جایی نمیرسونتتون فقط سعی کنید با مشاوره حال روانیش رو بهتر کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر توانایی مالیش رو دارید بدوزید

اگر ندارید یه دونه خوشگل پس گردنی بزن به خواهرت که ازین کارا دیگه نکنه . اگر تا ۶.۷ سال اینا با کسی رابطه نداشته باشه تنگ میشه ،برا عروسیش میشه ماست مالیش کرد بگه پرده بکارتم حلقویه.اگرر شانس بیار نبرنش برا معاینه

2731