2737
2734
عنوان

لطفا یه لحظه بیاید از استرس دارم سکته میکنم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسکرین پیاماشونو داشته باشه ...نداشته باشه هم با شکایت پرینت اس ام اسارو میگیرن  بالاخره توش یه چیزی راجب این چیزا گفتن ...خواهرت خودشو حیف کرد ...ما مجبوریم به این چیزا اهمیت بدیم مجبوررررر

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2731

اگه به زور بوده اره برید شکایت کنید و بعدهم پزشکی قانونی، مشخص میشه. اصلا هم فک نکنین بی ابروییه و اینا. بی ابرویی اینه ک یکی اینجوری ظلم کنع بهت و توهم هیچی نتونی بگی

ولی اگ خواهرتم میخواسته خودش، راهی نیست 

میدونستی وقتی ثابت کنید خواهرتون و اون اقا بااااید با هم ازدواج کنن؟ و هیچ وقت نمیتونن از هم جدا شن؟ اگر بخوان جدا شن هم از زن و هم از مرد ، یک دست و یک پاشون رو قطع میکنن؟

ایا به نظرت ادمی که با دختر ها ازین کارا میکنه به درد زندگی میخوره؟هیچچ چیز بجز اذیت تا اخر عمر برای خواهرت نمیمونه

2740
اگه به زور بوده اره برید شکایت کنید و بعدهم پزشکی قانونی، مشخص میشه. اصلا هم فک نکنین بی ابروییه و ا ...

میگه خواست خودش بوده ک بیاد بگیرش خیلس دوسش داره پسره هیچی نداره خاک بر سرش کنن احمق

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان💚

اگر هم ثابت کنید فکر نکنم بشه شکایت کرد چون با خواست خودش بود و ممکنه حتی رابطه نامشروع حساب بشه 

به نظرم باهاش کنار بیاید و پای کلانتری و پزشک قانونی رو وسط نکشید چون فقط ابروریزی میشه

البته من اطلاعات زیادی ندارم اگه اشتباه میگم ببخشید❤️

میدونستی وقتی ثابت کنید خواهرتون و اون اقا بااااید با هم ازدواج کنن؟ و هیچ وقت نمیتونن از هم جدا شن؟ ...

خواهرم دوسش داشته با میل خودش بوده پسره از این نفهم تر 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان💚
 اگر هم ثابت کنید فکر نکنم بشه شکایت کرد چون با خواست خودش بود و ممکنه حتی رابطه نامشروع حساب ب ...

ینی چی؟؟ینی بس سر صدا عقدشون کنن؟؟؟مادرم سکته میکنه

جلو یا عقب؟ ازکجا فهیمدی؟

خودش گفت میگم که پردشو زده اونم از استرس داشت سکته میکرد رنگ پریده بود خیلی باهاش دعوا کردم پیگیر میشم نمیزارم اینطوری بمونه

میگه خواست خودش بوده ک بیاد بگیرش خیلس دوسش داره پسره هیچی نداره خاک بر سرش کنن احمق

خب وقتی خواسته خودش بوده، چی میخواین بگین

همین پسره به قول شما احمق میاد میگه خودش خواست مجبورش نکردم. اینجوری برا خواهرتونم بد میشه. حتی اگ پشیمونم بشه اطرافیان فراموش نمیکنن

ب نظرم بازم خودت یا کس نزدیکی ک میشناسیش بره از آگاهی یا پزشکی قانونی بپرسه که مطمئن بشید از راه و چاه قضیه