2752
2734
عنوان

طلاق یازندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 2488 بازدید | 341 پست
اره عزیزم حس خوبیه،ولی واقعا بیش ازحدش ادمو اذیت میکنه بخوام دکتربرم یاخرید بریم ک تندتند نمیریم گا ...

خوبه حداقل خودش باهات هست.من حسرت به دلم موند یه جا با شوهرم برم . شوهر داشتم ولی انگار بیوه بودم

تو رو از دور دلم دید اما ... نمیدوست چه سرابی دیده 
پس شمام تجربه ش وداشتین ودرک میکنی منو یجورایی جداشدی شما عزیزم؟؟

اره عزیزم درکت میکنم .من دارم جدا میشم البته نه فقط بخاطر این اخلاقش.اعتیاد به شیشه بیکاری و بی مسولیتی 

تو رو از دور دلم دید اما ... نمیدوست چه سرابی دیده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میدونی چیه اخه ی عده میگن معتادوخیانتکار نیس خوبه  پیش ی سریا ک معتادن وخیانت میکنن این مشکلی ...

دقیقااا راس میگن بااینکه هرمشکلی برای خودش سخته تحملش ولی واقعااااا خدایییش دربرابر اعتیاد و خیانت خصوصا خیانت قابل بخشش نیست و طلاق نگیر همدیگروهم ک دوست دارید

لایک نکنید                      
2731
اره عزیزم درکت میکنم .من دارم جدا میشم البته نه فقط بخاطر این اخلاقش.اعتیاد به شیشه بیکاری و بی مسول ...

خدابهت صبر بده تاتحمل کنی و دوباره یه زندگی شیرین و بایه مرد خوب شروع کنی

لایک نکنید                      

سلام اصلا این موضوعی نیست که اینجا به جواب برسید.اینکه چقدر سختتون هست رافقط خودشما درک میکنید.وعمق عشقی که بهم دارید.

اگر عشق تون خیلی عمیق هست قطعا بعد متارکه به شما بسیار سخت خواهد گذشت.میتونید بابرنامه ریزی کم کم تغییرات اندکی درایشون ایجاد کنید.

شما جز همین موضوع مشکلی دیگه ای ندارید باهم؟۸سال فرصت زیادیه به نظرم بقیه هم با مساله کنار اومدن و دیگه فشار اطرافیان چندان روی شما نیست.ضمن اینکه اگر فرض کنیم زندگی مشترک بافرد دیگه ای شروع کنید محاله اونم بدون مشکل باشه به علاوه اینکه حذف خاطرات 8سال زندگی مشترک بسیار بسیار دشواره.مجموعا طلاق راتوصیه نمیکنم به شما 

حالا شما از این قضیه خودتون حدیث مفصل بخونید ،جامعه ای که زن درونش اعتماد به نفسش پایین باشه ،تحقیر ...

چقدررررررر  قشنگ و واقعه بینانه حرف میزنید👌من ازاون دسته خانمای بی اعتماد ب نفس و ضعیفم شرمنده شدم

ازحرفاتون

لایک نکنید                      
2740
اره عزیزم درکت میکنم .من دارم جدا میشم البته نه فقط بخاطر این اخلاقش.اعتیاد به شیشه بیکاری و بی مسول ...

عزیزم ایشالا ازاین ب بعد بهترینا برات رقم بخوره

راستی مشاور ب من میگفت مصرف شیشه هم باعث این اختلال میشه

همسرشما ک مصرف میکرده احتمالا بخاطراون بوده

شاید دست خودش نیس تو مایه های بیماره... ببرش روانشناس بعد چند جلسه ازش بپرس چقد احتمال داره بهتر بش ...

عزیزم واقعا براش یه تربیت وفرهنگ خانواده س،قلبشون مشکیه کلا فکرشون بیماره واقعا...

پیش مشاور ب زور بردم یبار،ولی بعدش دیگ نیومد ک نیومد

میگ مشاور بی غیرته وفلانه...

دقیقااا راس میگن بااینکه هرمشکلی برای خودش سخته تحملش ولی واقعااااا خدایییش دربرابر اعتیاد و خیانت خ ...

اره واقعا خیانت وحشتناکه وحشتنااااک

منم دیگ کنارمیام چ کنم..خیلییی اذیت میشما ولی خب شرایط جوریه ک مجبورم کناربیام...خیلیم دوسش دارم اصن نمیتونیم ب جدایی فکرکنیم

سلام اصلا این موضوعی نیست که اینجا به جواب برسید.اینکه چقدر سختتون هست رافقط خودشما درک میکنید.وعمق ...

سلام ممنون ازوقتی ک گذاشتید وحواب قشنگی ک دادید...

دقیقا درسته درک حال واوضاع من واقعا تو کلام نمیگنجه...

مشکلات ما سراین چیزاس وپوشش بااینکه مناسبه ولی بشدت حساسه وگیرمیده ودنبال بهونه دعواس

راستش سرهرچیز کوچیکی یهو عصبی ک میشه بدوبیراه میگه...

سلام اصلا این موضوعی نیست که اینجا به جواب برسید.اینکه چقدر سختتون هست رافقط خودشما درک میکنید.وعمق ...

خودم انقد اذیت میشم ک ب فکرم میزنه جدابشم..ولی درخد چنددیقه س و گذراس سریع پشیمون میشم...

نمیدونم چجوری ب راهش بیارم..

میگ تااخرعمرتم ک بگی همینه باز...

نمیزارم 

مشاورو ک اصلا قبول نداره..ب هیچ عنواااان

حرفم حرف خودشه

نمیدونم دیگ چیکارکنم بخدا