2733
2734
عزیزم شما هم می تونی منو راهنمایی کنی من ۳۲ سالمه تازه کلاس حسابداری ثبت نام کردم یه سالی طول میکشه ...

نه خواهر از من برادر به شما نصیحت هروقت یکاری رو شروع کنی دیر نیست

من رشتم حسابداری بود هم هنرستان هم دانشگاه

آکادمیک یاد گرفتم

ولی صرفا دانش علمی حسابداری کمکی نمیکنه و قطعا تجربه مهمه

ولی نکته ای ک هست تجربه خالی هم فایده نداره

شما میتونی دوره های حسابداری ک برگذار میکنن و مدرک فنی حرفه ای میدن شرکت کنی تا ب لحاظ آکادمیک هم اطلاعاتی کسب کنید

چ حسابداری انجام میدین؟ با چ نرم افزاری کار میکنین؟

اره تو نی نی سایت یا میلیاردن یا دانشجوی پزشکی مگه نمیدونستی 😂

چقد بدبختن بعضیا تو تاپیک پربازدید راجب شامپو همه فقط قیمت شامپو هاشونو میگفتن.حالم بهم خورد.یکی میگفت من فقط فلان قدر میدم ب شامپو بدن بچه م.😶😒

💙استقلالی💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما هم می تونی منو راهنمایی کنی من ۳۲ سالمه تازه کلاس حسابداری ثبت نام کردم یه سالی طول میکشه ...

عالیه حتما برو منم سنم بالا بود شروع کردم الانم حسابدارم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2731
خودتونم سر کار میرین؟ هرجور حساب میکنم نمیشه😅

ن خخخخخ من دوتا بچه کوچیک دارم 

شوهرم مثلا این ماه قسط این وامو میده ماه بعد قسط یکی دیگه رو 

قبلا هم میرفت پیک موتوری که بخاطر بی پولی موتورشو فروخت

😊
من اصلا دوره حسابداری هم ندیدم به صورت تجربی از یکی از دوستان یاد گرفتم بعد از شانس خوبم توو فروشگاه ...

یعنی سند م میزنی

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
و ی سوال دیگه ک کامل به تراز نامه ها و تراز آزمایشی و گزارش ها مسلط هستین یا نه؟

من گزارشات نرم افزارمو کامل مسلطم ولی دستی بخوام تراز بگیرم نه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
چقد بدبختن بعضیا تو تاپیک پربازدید راجب شامپو همه فقط قیمت شامپو هاشونو میگفتن.حالم بهم خورد.یکی میگ ...

بیخیال بابا اینا دیگه از حد زدن بالاتر نمیدونن خیلی ها تو این روزا نون شب ندارن،مردم دیوونه ن

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
ن خخخخخ من دوتا بچه کوچیک دارم  شوهرم مثلا این ماه قسط این وامو میده ماه بعد قسط یکی دیگه رو&n ...

ایول بابا😍

انشالله زندگیتون یه سر و سامون حسابی بگیره😚✨

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

عزیزم من ریاضیم ضعیفه

همیشه باتبصره واعتراض قبول شدم

میخوام برم رشته حسابداری

بنظرت نرم؟

هیچ لذتی بالاتر از آن نیست که با کسی آشنا شوی که دنیا را مانند تو می‌بیندگویی در می‌یابی که دیوانه نبوده ای.
2706