2733
2734
عالیه حتما برو منم سنم بالا بود شروع کردم الانم حسابدارم

سن من بودین؟ من ۳۳ سالم میشه سال دیگه که تازه میخوام دنبال کارش بشم هم کلاسم تموم میشه اون موقع هم کارورزیم 

ولی یه عده هی میگن خیلی دیره

من پیج لوازم آرایشی زدم آنلاین شاپ  هنوز به فروش آنچنانی نرسیده تازه ۴.۵ماهه زدم

برندم داری مثل،صوفیا

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شا الله اگه اینستا دارید میشه فالو کنین لطفا

برا کسب و کارتونه؟

بدید پیجتونو

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2731
عزیزم من ریاضیم ضعیفه همیشه باتبصره واعتراض قبول شدم میخوام برم رشته حسابداری بنظرت نرم؟

ریاضی و حسابداری کاملا جداس و ربطی به هم نداره حسابداری بیشتر تحلیله

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
سن من بودین؟ من ۳۳ سالم میشه سال دیگه که تازه میخوام دنبال کارش بشم هم کلاسم تموم میشه اون موقع هم ک ...

اره من الان ۳۵ سالمه امسال برای اولین بار اظهارنامه مالیاتی رو خودم تنظیم کردم و خیلی خیلی خوشحالم 😁😂

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
عه من فکر کردم شما خانم هستین  من رشته م تو دانشگاه مدیریت بود  چند سال هم کار کردم ولی ...

صد در صد مفیده کلاسا و پایه ترین و مهم ترین درس اصول حسابداری هست که حالا ۱ و ۲ و ۳ داره که بهترین نویسندش هم جمشید اسکندریه حتما اینارو جدی بگیرین

اگر علاقه دارید به حسابداری شرکت کنین تو دوره ها و با پشتکار قوی برین جلو به جای کار ورزی هم اگه بتونین یک جا ب فنوان کمک حسابدار مشغول بشید خیلی عالی میشه

هم کار کمک حسابداری انجام بدین و همم حرفه اکادمیک حسابداری بازرگانی رو بخونید 

و تو این رشته اگر میخواید به لحاظ درامدی و مالی حقوق خوبی داشته باشید سعی کنید حسابداری صنعتی یا همون بهای تمام شده رو یاد بگیرین درسته این یکم دشواره ولی هم حسابدار صنعتی خوب کم داریم همم حقوق مزایاش خیلی عالیه

عزیزم من ریاضیم ضعیفه همیشه باتبصره واعتراض قبول شدم میخوام برم رشته حسابداری بنظرت نرم؟

حسابداری خیلی با ریاضی و مسائل سر و کار نداره

ولی بالاخره دروسی مثل ریاضی عمومی و ریاضی مالی رو باید پاس کنید