2733
2734
اسی یه سوال من ۳۲ سالمه تازه کلاس حسابداری ثبت نام کردم یه سالی طول میکشه بعد عیدم میخوام ۶ ماه برم ...

تو بخون خدا هم کارشو میرسونه بلاخره بهتر از اینه که هیچ کاری نکنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من حسابداری دوتا مجموعه یکی خدماتی یکی بازرگانی انجام میدم بازگانی ۲۸۰۰ خدماتی ۱۵۰۰ بازار دیجیتال ...

عزیزم شما هم می تونی منو راهنمایی کنی

من ۳۲ سالمه تازه کلاس حسابداری ثبت نام کردم یه سالی طول میکشه بعد عیدم میخوام ۶ ماه برم کارورزی یاد بگیرم 

به نظرت تو این سن شروع کردن خوب نیست؟با توجه به اینکه حسابداری تجربیه

اسی یه سوال من ۳۲ سالمه تازه کلاس حسابداری ثبت نام کردم یه سالی طول میکشه بعد عیدم میخوام ۶ ماه برم ...

من اصلا دوره حسابداری هم ندیدم به صورت تجربی از یکی از دوستان یاد گرفتم بعد از شانس خوبم توو فروشگاه مواد غذایی کار پیدا کردم الان دو ماهه 

۲۹ سالمه بنظرم هیچوقت برای هیچ کاری دیر نیست

شوهرم یک سال بیکار بود تازه رفته سر کار ۳ ملیون و نیم میگیره  با دوتا بچه  ماهی ۵ملیون ه ...

خودتونم سر کار میرین؟

هرجور حساب میکنم نمیشه😅

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره