2733
2734
عنوان

با پسره رفتم بیرون قدش ۲مترو ۹ سانتی متر بود

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 59 پست
منم قد بلند دوس ولی دقیقا صورتم روبرو شلوارش بود خجالت کشیدم😂

😂😂😂😂😂اسییییی خدانکشتت 

انقد بلند خندیدم مامانم بیدارشد 🤣🤣🤣

آخه این چه توصیفیه دختر

صورتم روبرو شلوارش بود🤣🤣🤣🤣🤣 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم قد بلند دوس ولی دقیقا صورتم روبرو شلوارش بود خجالت کشیدم😂

پسرابعضیاشون دوس دارن خب دوس دخترشون یاهمسرشون کوتاه ترخودشون باشه اعتمادبه نفس بیشتری میگیرن 

بعدمیدونستین قدبلندا خیلی حساسن یکی بلندترازخودشون ببینن خوششون نمیاد😂

خدا❤️
2731
[QUOTE=199943183]😂😂😂منم یه همسایه داریم پسره خیلی بلند و لاغره  هردفعه میبینمش یاد مداد میفت ...

😂😂😂😂😂😂خصوصا وقتی لاغر باشن

این بنده خدا هم لاغر و خیلی بلندتر از بلنده😂

بعد صورتشم کوچیکه 

بخدا عین مداده😂😂😂

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2740
انگار داشتم با ی چیز دیگ حرف میزدم ن خودش  زود گفتم سوار شیم

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂جرررررررررررر 

بخدا منو امشب میندازن از  خونه بیرون از دستت😂😂😂😂😂

برعکس منه ریزه هرکی میاد سمتم بالای ۱۹۰🙁🙁🙁

واقعاااا البته منم شاید اومده راستش هم خنگم هم کور دیروز یه مرد تپلی و با مامانم اشتباه گرفتم کلا تباهممم😂😂😑

اابته بگم نصف پسرا با عقیده اینکه قدشونو خوردم متنفرن ازم😶

نه بابا مالی ام نیست تو ایران میشی گاو پیشونی سفید پشت سرت هی دراز دراز میکنن 😆😭😭

بهترینی عزیرم اهمیت نده به دراز دراز گفتناهمونا کوتاهن خودشون ارزوی ۵سانت ازقدتورودارن😂

خدا❤️
😂😂😂😂😂😂خصوصا وقتی لاغر باشن این بنده خدا هم لاغر و خیلی بلندتر از بلنده😂 بعد صورتشم کوچیکه&n ...

😂😂😂😂باحال تعریف میکنی تصورش میکنم

There is GOD💚💚💚   ..                                               
پسرابعضیاشون دوس دارن خب دوس دخترشون یاهمسرشون کوتاه ترخودشون باشه اعتمادبه نفس بیشتری میگیرن  ...

دقیقا از پسره همسایمون بدم میاد حتی از داداشم ی دختره از خودم بلند تر بود دوروزه تو فکرم😂😂😂

2706